Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom erőlteti a dolgokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom erőlteti a dolgokat szexualis téren de mindig megérti, hogy a nem az nem, de utolso alkalommal megpofozott. Utána persze egybol bocsanatot kért. Veletek fordult már ilyen elő?

Figyelt kérdés
Aggódom, hogy ez nem az utolsó alkalom lesz. Mit gondoltok?

2019. nov. 10. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Nincs mit megbeszélni, nincs utolsó esély. Ha egy férfi megüt egy nőt, azonnal ki kell dobni a francba!
2019. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
szakíts vele kérlek, ettől csak rosszabb lesz:(
2019. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Sosem fordult még elo ilyen.

Ezek utan nem lenne a párom.

2019. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tipli, ez csak rosszabb lesz.
2019. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A pofonról nem írnék (kb az elöttem szólókkal egyetértve elítélem) viszont a szexuális visszautasítás részéhez: kb ugyanez történt velem (feleségem kifejezetten gyakran visszautasított). Én úgy reagáltam le, hogy feladtam a próbálkozást, átcuccoltam a ház egy másik szobájába és házon kívül kerestem a boldogságot.

F/44

2019. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Késöbb még rosszabb lesz! Szabadulj meg töle!
2019. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezőnek! Minek jártok,ha nem keféltek? Ezzel az erővel lehetnétek haverok is.
2019. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!