Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Általában ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Általában ilyenkor mit szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés
Ha egy nőt aki csinosan van felöltözve, magas sarkúban van kisminkelve igényesen csak így néztek? Nincs semmi érzelem az arcotokon csak több másodpercen keresztül nézitek az adott nő arcát?

2021. jún. 19. 10:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz ehhez a baromsághoz, nekem mindegy, nem én fogok egyedül meghalni:D
2021. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21

Bocs, eddig nem tudtam, hogy az olyan nők is szóba állnak Gazsival a vonzó portással, akiknek a cipőjük többe kerül, mint Gazsi fizetése :D És emiatt szingli maradok, pedig még csak 17 napja nincs barátnőm :D

2021. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22es, sehol nem szerepelt a kérdésben, hogy drága cuccok lennének a nőn. Csak az, hogy a nő csinos és magassarkú van rajta.
2021. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23

A cipőt magasról letojjuk. Ha csinos akkor azt latolgatom, hogy megdugnám-e.

2021. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen. Mert ezt érti meg. Ez az ő világa. Az egy síkű, szürkeség, semmiség, üresség, bábulét.

De ha nem ilyen a nő akkor nem így nézek rá, ha érintkeznem kell vele.

2021. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!