Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek általában mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek általában mikor hagyják abba a szexet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akik több évtizede együtt vannak, és idősek, ők szoktak vajon még szexelni? Nem tudom miért, de néha eszembe jut ez.
2021. jún. 14. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyamek 40 ev utan is dugnak
2021. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan hogy ha idős leszel is fogsz enni? Amíg nincs baja, és mozgás képes az ember nem fog megállni .
2021. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szinten, szuleim 60 korul vannak, 38 eve hazasok, es ugy tudom még mindig dugnak


L

2021. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolatban amíg csak járni tudnak és feláll. Egy ellaposodott, szürke, megszokásból, vagy muszájból fenntartott kapcsolatban meg bármikor, van ki néhány év, meg van ki néhány hónap után.
2021. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Az én szüleim 67 körül vannak. Már 15 éve nem csinálnak ilyesmit, pedig nagyon szerelmesek egymásba.
2021. jún. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!