Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Általában ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Általában ilyenkor mit szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés
Ha egy nőt aki csinosan van felöltözve, magas sarkúban van kisminkelve igényesen csak így néztek? Nincs semmi érzelem az arcotokon csak több másodpercen keresztül nézitek az adott nő arcát?

2021. jún. 19. 10:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
10es, te aztán jól kibszol magaddal XD
2021. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

11

Mert mi az elvárás? Ugráljam körbe?

2021. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kit érdekel az, hogy mit gondolnak? Szard már le mások véleményét.
2021. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
De ha érdekel valakit, hogy mit gondolunk, akkor miért kell fennakadni, ha van benne negatív dolog is?
2021. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

12

Arra gondoltam, hogy azáltal, hogy gondolkodás vagy ismerettség nélkül bizonyosra veszed, hogy biztos csak a pénz kell neki, lényegében bebiztosítod magadnak azt, hogy nem is fogod sosem megismerni.

Kb mintha úgy állnál hozzá.. igazából bármihez, hogy "áh, bele se kezdek, úgyse fog menni". Hát így biztos nem is:D Ezért mondtam, hogy kibszol magaddal, mert igazából saját magad útjában állsz.

2021. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#15 Hagyjad. Maj megismeri a dagadt, tokás, nyávogós párját, akivel összejön.
2021. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én nem bámulom így az embereket. De ha csinos pláne a pofija akkor el szoktam képzelni hogy vajon mit kérne cserébe hogy az arcára engedje.
2021. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

15

Láttál már ilyen nőt egy jóképű kőműves társaságában?

2021. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18, mégis mi a lehetetlen számodra ebben? Egy magassarkú és egy sminkkészlet kb 20-30 rugóból kijön, csinosnak lenni meg általában nem pénzkérdés. Se ápoltnak lenni. Ezt még egy egyedülálló pedagógus is meg tudja oldani magának:D

Arról most ne is beszéljünk mennyit keres egy jó kőműves manapság...

2021. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19

Én csak a kérdésre válaszoltam :)

De nem értem, hogy ezt miért nem tudod elfogadni?

Tényleg, mutass nekem egy nőt, aki kifelé jövet a Prada-ból bevárja az építkezésről hazatérő kőműves, burkoló, vagy festő párját :)

2021. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!