Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből áll nálatok a szex, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből áll nálatok a szex, egy együttlét? És azt milyennek, jónak vagy rossznak mondanád?

Figyelt kérdés
Leírnád részletesen miből áll, hogy néz ki nálatok egy együttlét? Meg hogy azt milyennek mondanád? Jónak vagy rossznak?

2021. jún. 18. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha neked nem jó, akkor nem jó. Tökmindegy az összehasonlítás. Magaddal hasonlítsd össze. A valóságot a belső világoddal.


Az én jelenlegi egyetlen párom figyelmes, de nem ismeri az érzelmek csodás világát. Símogat szex közben, de kb ennyi. Semmi szellemi, magasabb tudatállaopotba emelkedés és onnan végtelen szerelem sugárzása, amire én vágynék.


Szóval a szexünk az átlag ember szintjén van, ami az én szememben olyan, mint az átlag ember szemébe az, ahogyan a növények beporozódnak. Primitív.

2021. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!