Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fájhat neki az együttlét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat neki az együttlét?

Figyelt kérdés

30 hetes a feleségem, a mi kis pocaklakónkkal.


Elég ritkán vagyunk most már együtt így az utolsó trimeszterben.

Kívánja, -sokszor kezdeményez ő is de valahogy nem nedvesedik úgy mint ahogy kellene.


Megválogatjuk már a pózokat, véletlen se nyomjam meg a pocakját.

Nem nyomom tövig, nem durvuluk, de mindig azt mondja nagyon szűknek érzi magát ott lent amit én is észrevettem.

Tényleg csak a makkal játszom, nem lovagoltatom meg, nem tolok be szinte semmit csak kényeztetem. Mégis azt mondja fáj neki, bármennyire szerette volna, és tuti akarja mert ő is szokott kezdeményezni. Tágítom előtte,finoman az ujjammal de az is sziszegve megy csak. Nagyon sok időt vesz igénybe egyáltalán finoman tudjunk szeretkezni. Igazából a két véglet van, vagy rám szól hogy fáj neki be toljam tövig (pedig csak a makk van bent) vagy simán tiszta csatakos és lehet finoman játszani.


Mondjuk régebben is durvább szeretkezést szerette de ilyent most nem lehet.


Lehet a ritkább együttléttől hogy szűkebb vagy köze van már a babához esetleg?


Más is van így vagy aggódni kellene?


2021. jún. 17. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a ritkább együttlét, illetve tudat alatt egyáltalán nem biztos hogy eltudja engedni magát normálisan.

Én jelenleg 32 hetes vagyok. Próbálom élvezni, de őszinte leszek már nem megy.

Nem lehet át szellemülni úgy, hogy közben érzed ahogy mocorog a baba, kifulladok kb 2 perc után, pedig sajnos csak feküdni tudok, mást nem....

De már annyira nagy és megterhelő ez a végén, hogy egyszerűen nem megy.

Szóval szerintem ez már most így marad. De ezt a pár hetet már igazán ki lehet bírni

2021. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarja a szexet. A szervezete is "tiltakozik" kulonben nedvesedne eleve.



Vagy nemibeteg.

2021. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire nedves esik valaki függ az ösztrogén szinttől is és mivel állapotos nála most a progeszteron dominál. Legtöbb esetben a szülés utáni első menstruációval megoldódik a dolog.
2021. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*nedvesedik
2021. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!