Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből áll nálatok a szex, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből áll nálatok a szex, egy együttlét? És azt milyennek, jónak vagy rossznak mondanád?

Figyelt kérdés
Leírnád részletesen miből áll, hogy néz ki nálatok egy együttlét? Meg hogy azt milyennek mondanád? Jónak vagy rossznak?

2021. jún. 18. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem recskazhatsz erre
2021. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 Unalmas.


Mindössze érdekelne. Mert sokszor nem vagyok megelégedve az itthoni minőségével, de sok itt olvasott tapasztalat alapján meg talán felül kellene bírálnom a véleményem.

Csak már túl régóta nincs összehasonlítási alapom.

Ezért érdekelne amit írtam a kérdésben.

2021. jún. 18. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Röviden: csókolózás, vetkőzés, test végigcsókolása, nyalás, ujjazás, óvatos behatolás, fokozatos mélyítés, gyorsítás, szeretkezés, párom elmegy, én elmegyek, összebújás. Néha kimarad egy-egy lépés, de többnyire ez a sorrend.

Nekem tetszik, hogy ilyen szűk és finoman kell vele bánnom. Az exem semmilyen előjátékot nem szeretett és a szexet is csak nagyon durván. Nekem ez jobban bejön.

2021. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Amikor volt szexpartnerem, az kb így nézett ki:

Csók, dőrgölőzés, simogatás, tipitapi

Vetkőzés, kézzel, szájjal kölcsönös izgatás

Behatolás

(Néha pózváltás)

Majd gyakran elölről az egész kis pihenő után :)


Nekem jó volt, a partnernek kevésbé, én ugyanis állati unalmas vagyok az ágyban és lusta is.

N

2021. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A párommal többféleképpen is zajlik. Általában valaki kezdeményez, csókkal, tapival és néha vágyak elmondásával. Majd jön az előjáték, utána pedig több pózban szeretkezünk néha keményebb dugás is van.

Ritkább esetekben letámad és azonnal szexxé fajul a csókolózás.

2021. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előjátékként orál, 69, aztán pedig váltogatunk a pózok közök.
2021. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És jól is csinálja a párotok amit csinál?

Például tudja hol és hogy csókoljon, érintsen?

Tudja, Figyel nektek hol jó, keresi hol lehet jó?

...

2021. jún. 18. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:
A taoista szeretkezés nagyon csodálatos dolog, képes vagyok az orgazmust szabályozni, míg a partnerem többször elmegy, én egyszer.
2021. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor este van szex nálunk, akkor mi általában egy közös fürdéssel kezdünk neki, de ebből még nem feltétlen biztos, hogy lesz aznap szex. Miután ott is kicsit megkívántuk a másikat, és eljön a pillnat, hogy már jobb lenne egy ágyban lenni, akkor átmegyünk oda. És innentől jön az érzéki csókok tömege, majd a kellemes tempójú vetkőzés, amit szinte soha nem magunknak végezzük el.

Innentől már csak egyre lejjebb haladok a csókokkal a barátnőm testén, és amikor már érzem rajta, hogy nagyon akarja, hogy kinyaljam, akkor hozzákezdek, és ezt addig folytatom, ameddig elélvez.

Utána ő következik, és kezdi végigcsókolni a felsőtestem, majd szépen lassan elér a fsrkamig, és azzal kezd el egy kicsit játszani, de nem sokáig kényeztet a szájával/kezével, hanem hamarosan lovagló pózban leszünk és kezdődik maga a dugás.

Innentől pár pózváltás, és vége.

Összebújás, kínos/fura dolgok megbeszélése közben.

2021. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csók, nyalas, szopás, aztán szex.
2021. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!