Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok szex után ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szex után ilyen?

Figyelt kérdés

Szex után borzalmasan érzem magam..

Nem tudom miért.., átlagos 19 éves srác vagyok,nem vagyok nagyon vallásos meg ilyenek.

Viszont amikor barátnőmmel szexre kerül a sor amit mindketten akarunk amikor csináljuk ,és elmegyek ,utána nagyon de nagyon bűntudatom van...kb másnap felébredésig

Nektek nem szokott ilyen lenni?

Olyankor teljesen elítélem a szexet,kicsit undorodom is magamtol miközben ez teljesen normális dolog de olyankor nem így látom.

Maszti után is ugyan így vagyok amikor elélveztem,utána néha csak nézek magam elé és ugyan ez van...

Miért van ez?



2021. jún. 14. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy érzed elérted a csúcsot és onnan már nem tudsz boldogabb lenni.

Az, pedig, hogy bűntudatot érzel nekem elsőre vallási alapúnak tűnik, főleg, hogy azt írtad "nagyon" nem vagy vallásos, tehát mégiscsak van benned egy hívő akivel elhitették gyerekként, hogy ez rossz?

2021. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

minden bizonnyal gátlásaid alakultak ki.

egy kicsit is elég hozzá vallásosnak lenni, sőt én teljesen vallásmentes nevelést kaptam, mégis elég sok bűntudatom volt maszti után. a családban tabuként volt kezelve a szex, és akkoriban (mint útkereső kamasz) kapcsolatba kerültem néhány vallásos anyaggal is, és eléggé belemásztak a gondolatvilágomba. na meg az egész kultúránkban érezhető (még) a keresztény örökség, szóval tudat alatt is be tud férkőzni, hogy a szex valami mocskos dolog, ha nem találkozol erős ellenpéldákkal.

2021. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
A nem nagyon pont elég lehet! Nincs aljasabb dolog mint az istehit.
2021. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és az gyakoribb szokott lenni, hogy a lányok éreznek bűntudatot emiatt, mert azért a női önkielégítés még mindig nagyobb tabu, de én egyáltalán nem érzek bűntudatot emiatt. Mondjuk én semennyire sem vagyok vallásos, a szüleim sem, a nagyszüleim sem, utoljára a dédszüleim voltak azok.

Elég ehhez az is szerintem, ha kicsit vagy vallásos vagy ha olyan neveltetést kaptál, vagy valami rossz gyerekkori élmény, pl. ha a szüleid rádszóltak emiatt kiskorodban, ilyenek nem történtek?

2021. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
„Post coitum omne animal triste est”
2021. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen vallásos vagyok. Soha nincs bűntudatom, mert azzal szexelek akivel szeretjük egymást.

Egy alkalmi utàn, ahol csak a szex a lényeg biztos bűntudatom lenne.

De csakis érzelmi kapcsolatban szexelek.

2021. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2021. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szexualitással kapcsolatos tudat alatti mentális blokkok, gátlások okozzák. Ennek a kiváltó okait sokszor nehéz "kipiszkálni" a tudatalattiból, sokszor csak szakember segítségével megy.
2021. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
talán nem bárányokkal kellene szexelni, hanem lányokkal, akik szintén akarják
2021. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Mint már sokszor írtam, a vallás az emberiség legnagyobb rákfenéje!

Valamiben hinni, templomba járni, hallgatni az agy átprogramozását, úgy hogy az Istent senki nem látta, hogy tényleg létezik, az megvezetés kolosszális ötlete. A Jézus története a Biblia írását -melyet már többször átdolgoztak (miért??) - megelőzően szájhagyomány útján maradt fen és csak kb. 300 év múlva jegyezték le. Addig volt aki hozzátett, volt aki elvett belőle. A katolikus vallásban a papok nem nősülhettek, nem élhettek nemi életet. A nèptől irigyelték és sok félelmet keltő tanokat hirdettek ezzel kapcsolatban. Hát ennek a levét iszod meg most kedves kérdező. Isten azért teremtette a nemiszerveket, hogy bűntudat nélkül használjuk őket.

2021. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!