Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok szex után ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szex után ilyen?

Figyelt kérdés

Szex után borzalmasan érzem magam..

Nem tudom miért.., átlagos 19 éves srác vagyok,nem vagyok nagyon vallásos meg ilyenek.

Viszont amikor barátnőmmel szexre kerül a sor amit mindketten akarunk amikor csináljuk ,és elmegyek ,utána nagyon de nagyon bűntudatom van...kb másnap felébredésig

Nektek nem szokott ilyen lenni?

Olyankor teljesen elítélem a szexet,kicsit undorodom is magamtol miközben ez teljesen normális dolog de olyankor nem így látom.

Maszti után is ugyan így vagyok amikor elélveztem,utána néha csak nézek magam elé és ugyan ez van...

Miért van ez?



2021. jún. 14. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bennem is van egy ilyen érzés.
2021. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:
A nyakamat rá, hogy ez a szülők hatása. Nem is emlékszel rá, olyan kicsi voltál, s már akkor elhitették veled, hogy az altesti funkciók bűnös dolgok. Nem kell ám ehhez sok! Fintorogtak, amikor teleraktad a pelust, pfujjogtak, hogy ha büdöset szartál, és ez mind megragad az ember gyerekében.
2021. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!