Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus után nagyon kis vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus után nagyon kis vérzés?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a párommal és miután vége lett, elmentem mosdóba, nagyon kevés vér volt a wc papíron. Ez normális?

Utoljára akkor volt, amikor elvesztettem a szüzességem vele. (1 éve)

És őszintén, az aktus vége felé már éreztem fájdalmat, vagy úgymond kellemetlen volt.

Lehet az oka hogy rövid volt az előjáték?


Most kicsi félelem van bennem hogy újból megtörténik mert akkor már nem tudom szó nélkül hagyni, és nem szeretném a hangulatot megtörténi, de nyilván nem is "szenvedhetek".


20/L


2021. jún. 17. 23:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Hangulatot megtörni*
2021. jún. 17. 23:12
 2/5 anonim ***** válasza:
A szűzhártya tövig csak szülés után szakad le (parous introitus). Kicsit nagyobbra szakadt rajta most a lyuk, ezért vérzett. Majd nézd meg tükörrel.
2021. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Durva volt és fel sértette a hüvelyedet. Ha nem állandó a probléma nem gond. Pàr napig ne szexeljetek addig meggyógyul. Sok előjàték és ne durvuljon. Velem is volt ilyen. Nőgyógyászhoz rohantam vele
2021. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem nőtt vissza a szűzhártyád. Az esetek többségében csak simán van egy köztes vérzésed (ezért fájt, görcsölt a hasad is közben).
2021. jún. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet rövid előjáték miatt, túl durva volt, túl sokáig tartott,nem voltál már elég nedves, vagy tényleg a szűzhártya szakadt még.

A hangulat megtörése meg baromság, inkább szenvedsz? Elvileg felnőtt nő vagy, és nem mersz szólni ha fáj? Nálam ilyenből sosincs gond, inkább aggódott a párom, hogy mi a gond.

2021. jún. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!