Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus elején vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus elején vérzés?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem volt előjáték sem nagyon semmi számot tevő mert sietünk az aktus al, és a behatolás kor nagyon elkezdett vérezni .. ő nagyon szűk és már egy ideje nem csináltuk úgyhogy nem kellet volna egyből így kezdeni de sajnos így sikerül , azt hogy nagyon vérzett úgy értem hogy olyan 20-30 gyors csepp és utána el ált, utána még jött pár csepp rá pár órára de nem fájt se semmi. Amikor be raktam fájt nagyon neki és inkább nem erőltettem szerencsére , lehetséges hogy azért volt és egy kisebb sérülés ami nem annyira komoly és be gyógyul? Nő gyógyász hoz nem szívesen fordulnánk csak ha muszáj szülők miatt.. fel vagyok készülve , nem vagyok felvilágósítatlan hülye gyerek csak ez most rosszul sikerült.. és kiváncsi lennék más véleményére , én szívem szerint várnék egy pár napot és ha minden rendben nem aggódók ha nem akkor feltétlen nőgyógyász. A ti véleményetek?

2020. szept. 14. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
20-30 csepp??? Az már nem light hámserülés ami csak úgy elÁLL (egybeírva, két l-lel). Lehet megjött neki a havija, vagy erősebb sérülés, de nem vészes. Ha "vészes" lenne akkor már az ügyeleten ülnétek. Ettől függetlenül az előjáték igen hasznos dolog, sőt...
2020. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hámsérülés. Ha még egyszer előfordul, vagy nem marad abba a vérzés akkor meg kell nézni, hogy nincs e véletlenül méhszájsebe.
2020. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipli nőgyógyászhoz, ez nem játék!
2020. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!