Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szoktatok menstruál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok menstruálás közben szexelni?

Figyelt kérdés

Mármint oké, én is lány vagyok és lehet, hogy ez csak számomra érthetetlen dolog, de nekem tényleg, soha nem fordult meg a fejemben,hogy ilyenkor csináljuk a párommal. Mindig ki tudtam várni azt a 6 napot amég vérzek. Vagy esetleg van valami jó abban, ha menstruáció közben szexeltek?

Kérlek ne csesszetek le a tudatlanságom miatt, hanem inkább világosítsatok fel :D


20/L



2018. szept. 29. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Mi a párommal nem csináljuk. Mármint a menstruáció mocskos meg büdös. Aztán lehet, hogy a fiúkat addig nem zavarja, amíg nem kell nyalni, de engem igen is zavarna még csak sima behatolás terén is. 19/l
2018. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mi csináljuk, soft tamponnal. Ha azt felhelyezed mondjuk zuhany után, akkor nincs vér. Behatoláskor sem, utána sem, előtte sem. Az én párom nem is szokta érezni, hogy bennem van. Simán mehet az orál is, mert nincs vér, nincs vér íz sem. Azért jó dolog, mert segít a menstruációs görcsök leküzdésében, meg ilyenkor nekem élvezetesebb is, mert jobban be vagyok indulva. Ha érdekel ez a tampon dolog, nyugodtan írj! 😊

21L

2018. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam
2018. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk sőt olyankor jobban is kívánom és ráadásul oldja a menstruációs görcsöket.
2018. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szoktunk, valahogy menstruáció alatt nem vagyok valami szexuálisan túlfűtött. :D
2018. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szex megy, aktus nem, max ritkán a végén. De nem olyan jó az menzesz alatt szexelni, brr.
2018. szept. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen. Mivel távkapcsolatban élünk és havonta egyszer, kétszer találkozunk ezért nincs kedvünk kivárni szex nélkül a következő találkát.

Amúgy fürdés után, törölköző magunk alá, óvszer (tablettát szedek, ez csak azért kell hogy ne legyen véres/kellemetlen neki). Természetesen az orál az ő részéről elmarad ilyenkor.

2018. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk. Őt nem zavarja, engem nem zavar... ennyi. Mikor összejöttünk, csak hétvégén találkoztunk, és nem sikerült ellenállni a másiknak menzesz ide vagy oda.:)
2018. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!