Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen esetekben merül fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben merül fel vérzés/fájdalom aktus során?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok szűz, de csak egy alkalommal feküdtem le idáig valakivel előtte, ami ráadásul elég rövid ideig tartott, inkább olyan volt az egész, hogy "túlestem" rajta. A mostani barátommal még nem történt semmi köztünk. Ha kellőképp ellazulunk, időt fordítunk rá, nem lehet gond, ugye? Vérzés vagy fájdalom inkább csak akkor léphet fel, ha pl. rágörcsölök és nem vagyok elég nedves, felsért valahogy stb., nem? Kicsit aggódom, mert azt az egy tapasztalatot kevésnek érzem és régen is volt már...

2020. máj. 25. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Ha túl dugja a pasi.
2020. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod - ha elengeded magad, figyeltek az előjátékra - meg rád a partnered - akkor nem fáj, sőt épp' ellenkezőleg naggggggyon jó. Vér meg pláne nem (kivéve ha havid van).
2020. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!