Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni szexnél csak rásegítéssel, mikor semmi bajom nincs? F

Figyelt kérdés
Nagyon kínosnak érzem, mert akármennyit dugok és szopnak, akármilyen jól érzem magam, nem tudok elélvezni a nőktől. Pedig nagyon élvezem a helyzetet, végig kőmerev a farkam. Mégis minden alkalommal csak úgy tudok elélvezni, ha a végén rasegítek, és pár percig verem magamnak, az sem jó, ha a nő veri nekem. Akármennyire élvezem, nem tudok élvezni. Mitől van?

2021. jún. 13. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a poresz, majd elmúlik.
2021. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg és tudom hogy élvezem a dolgot. Mindig merev, mert impotens sem vagyok. És feszült sem vagyok.

Érdemi tippeket, tanácsokat kérnék. Ha magamnak verem a farkam 5-10 perc alatt megvagyok és kiverem.

2021. jún. 13. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl sokat és túlzottan ugyanazzal a mozdulat sorral verted. Nem véletlen mondják hogy néha másik kézzel is kell.
2021. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vszinüleg csak a saját tempod, szoritásod a jo neked, mert nagyon hozzászoktál. Hagyd el a recsit, elöbb-utobb rendbejössz.
2021. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt egy lány, aki megunta és lelépett közben. Rávágta, hogy ő nem akar ilyen sokáig szexelni, nincs ideje, keressek mást, aki hajlandó órákig lovagolni. Aztán tiltott és nem beszéltünk többet. Nagyon zavaró nekem, mert nem tudom mitől van ez a helyzet. Az összes partneremnél ez van. Ha a végén hagyják, hogy verjem, a saját kezemtől el tudok durrani és másképp nem. Talán túl kevés a tapasztalatom, vagy mi van velem?
2021. jún. 13. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez még mindig sokkal jobb, mintha gyorstüzelő lennél. Sőt, erre vágynak a csajok, sokáig kemény farokra. Aztán ha valaki felháborodik amiatt, hogy kézzel kell befejezned, az enyhén szólva is álszent dolog a lányoktól, hiszen pont a nőknél jellemző az, hogy szextől nem is tudnak elmenni.
2021. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem pszichikai.

Nekem volt ilyen az első kapcsolatom elején. Nagyon nehezen állt fel 1x, mert izgultam. Onnantól mindig azon stresszeltem, hogy megint nem fog felállni. Ez meg is tette a hatását. Nem állt fel csak nagyon nehezen. Elég durván spirál mondjára ment ez sokáig. Idővel elmúlt ez a stressz, párom nagyon türelmes volt. Innen is köszönöm neki.

Szerintem neked ez hasonló, csak elmenni nem tudsz.

Sexuál pszichológust javaslok.

2021. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!