Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak önkielégítéssel sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak önkielégítéssel sikerül az orgazmushoz eljutnom. Csak szex hatására nem megy. Másnak is csak rásegítéssel megy?

Figyelt kérdés
Az első szerelmemmel élek együtt, nagyon szeretem,vonzódom is hozzá. 8 éve vagyunk együtt. 8 év után is ha ránézek, fel tudok izgulni, elindul a kémia, nedvesedem...soha nem tudok elélvezni úgy, hogy ő csinálja. Csak pusztán szextől nem sikerül, muszáj simogatni magam.nagyon szeretem a párom, nem hagynám el ezért, mindent igyekszik megtenni.hogy tudnék eljutni oda, hogy sikerüljön a saját segitségem nélkül? Más is van így ezzel? 30/nö
2019. febr. 15. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sose ment spontán, rá kell segíteni csiklóizgatással. De engem ez nem zavar.


30N

2019. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Biztos van így más is, férfi és nő egyaránt, de ez nem megszokott. Elvileg a szex a csúcspont.
2019. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar ha a baratnom szex kozben a csiklojat simogatja. van amikor en csinalom neki, es imadja :)
2019. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Velem meg nem tortent olyan, hogy ne lett volna orgazmusom. Nem lehet, hogy rovid az elojatek? Attol kivanhatod meg minden, de sok fugg az elojatekon, vagy esetleg tul hamar megy el. Nem probaltok az oralist oda-vissza? Mondjuk ujjazas... De az oralis az foleg. Mondjuk nedvestorlo es aztan a nyelvevel elegit ki. Egyebkent biztosan vannak olyan nok akiknek nincs orgazmusuk. Amugy 8 ev ota megy ez igy, vagy csak egy kis ideje?
2019. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, aztán valahogy sikerült, pont megvolt, de a vége felé jártam, már nagyon ki voltam éhezve. Néha még mindig kicsit nehéz elélvezni. Próbáld sötétben, hogy ne zavarjon semmi sem, és legyél felizgulva, de ne menj el előtte se az ujjától, se a nyelvétől, nekem úgy szokott sikerülni. 26/N
2019. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok :) és sajnos állj le a masztival, ne simogasd magad, csak ritkábban
2019. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!