Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat a szex?

Figyelt kérdés

A párommal kb 1 éve feküdtünk le először (első volt mindkettőnknek) és az nem fájt annyira, de nem is tartott sokáig, mivel az izgalomtól lelankadt neki. Azóta kb havi 3-4 alkalommal szeretkeztünk (volna) de egyszerűen annyira fáj, hogy alig bírom sírás nélkül. Pár alkalom volt mikor nem fájt, sőt kifejezetten kellemes volt, de még nem sikerült egyértelmű összefüggést találnunk ezek között. Sajnos mivel ennyire fáj, nem is tudja "betolni" teljesen (17 centiről beszélünk egyébként), és ha így véletlenül továbbmegy, és akaratlanul jelzem hogy ez még fájdalmasabb, akkor feszült lesz és sokszor volt hogy emiatt lelankadt neki. Ebből adódóan sokszor nem is élvezett el. Én egyszer sem.

Tampont se nagyon tudok használni egyébként, a minit próbáltam egyszer, de az se volt kényelmes, a nagyobb meg szimplán nem ment be teljesen. (nyilván ekkor nem voltam felizgulva.)

Nőgyógyásznál sem voltam még soha, mert szerintem kb ott halnék meg, bármilyen finoman próbálna megvizsgálni.

Tudnátok valami tanácsot adni? Már nagyon kétségbeesett vagyok... Próbálom tartani magam, de időről időre rám tör, hogy ez az én hibám és sosem fogom élvezni az együttlétet.

Lehetséges, hogy valami szervi bajom van? Vagy túl rövid a hüvelyem? Ezt hogy lehetne kideríteni fájdalommentesen?



2019. febr. 9. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Szűk vagy, ezért fájhat. Szerintem ezen nem lehet segíteni, szólj a párodnak hogy finomabban csinálja.
2019. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon szűk vagy valószínűleg és célszerűbb lenne elsődlegesen szakemberhez fordulni(nőgyógyász).
2019. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász meg tud úgy vizsgálni egyáltalán, hogy ne legyen nagyon kellemetlen?
2019. febr. 9. 19:50
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
valószinű vaginizmusod van. De ezt nőgyógyász tudja diagnosztizálni és kezelni. Muszáj lenne legyűrni a félelmed!!
2019. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
15/4,5 ide az ideális fhasz.
2019. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát ha ez a módja, akkor a félelem egy dolog, igazából sokkal könnyebben kezelhető, ha tudom, mi vár rám. Ezért kérdeztem, hogy úgy általában mire számítsak.
2019. febr. 9. 19:53
 7/24 A kérdező kommentje:
5/6, köszi, mindjárt szólok a páromnak hogy faragjon le belőle egy kicsit.
2019. febr. 9. 19:53
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor rendesen fel vagy izgulva, és eléggé el vagy lazulva? Más módon kielégítitek egymást? Magadnak próbálkoztál már vele?


Nőgyógyászhoz ne félj emiatt elmenni, mert egyrészt ez nem választás kérdése, hanem az egészségünk megőrzése és az esetleges betegségek korai felismerése érdekében szükséges, másrészt pedig nem feltétlenül lesz az fájdalmas.

2019. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyasznak elmondod mi a gondod. nyilvan, megerti, hogy nem nyúlhat fel 5 ujjal. Először beülsz a vizsgalószékbe, és megvizsgál. Eznem fáj, ugyanis a nődokik szűzlányokat is tudnak úgy vizsgálni, hogy nem repesztik be a hártyát, tehát nagyon finoman. Ha tényleg vaginizmusod van, asszem van valami eszköz, amivel otthon is lehet tágítani a hüvelyed, illetve mindenképp kell mentálhigiénés szakember, vagy pszichológus majd, ugyanis ez elsősorban egy lelki gát benned. De “gyógyítható” ! :)
2019. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem lesz gáz a nőgyógyász. Ne henteshez menj, aztán jóság van.

32/f

2019. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!