Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fájhat attól egy tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájhat attól egy tapasztalt férinek a szex ha a nő szűk?

Figyelt kérdés

30 éves tapasztalt férinek fájhat ha a fiatalabb partnera szűk? Volt már sokszor a nő férfival de csak egyel és neki vékonyabb volt.

De egyébként óvszerrel csinálták, de abba kellett hagyni mert a férfinak fájt.

Ez mitől lehet?


2015. júl. 23. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
én még nem tapasztaltam... voltam már olyan lánnyal akinek annyira szűk volt hogy abba kelett hagynunk mert mondta hogy fáj neki de nekeminkább kellemesebb érzés volt... ha száraz az már lehet probléma 23F
2015. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem nem fájt :O nem is értem neki, miért...de abba kellett hagyni miatta
2015. júl. 23. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. A makk érzékennyé tud válni nagyon, és ha nincs elég síkosítás, akkor bizony a szűk puncinál kellemetlen is tud lenni a behatolás (pedig amúgy nagyon élvezetes). Használjatok síkosítót!
2015. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos fokon felül a túl szűk fájhat is...
2015. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tapasztalt "féri" miért nem izgatta fel rendesen, benedvesedésig a partnerét, mielőtt belehatolt?! Nincs túl szűk hüvely, mindegyiken át tud csusszanni egy kisbaba! Egyszerűen csak fel kellett volna oldani a gátlásokat a nőben es aktus előtt addig izgatni, amíg el nem önt mindent a hüvelyváladék. Ennyit a tapasztaltságáról a félkegyelmű pasidnak..
2015. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

még sosem fájt a szex egy nővel, pedig volt olyan barátnőm akihez képest a tű foka tág volt.


Maximum neki fájt, ha figyelmetlen voltam, hirtelen mozdulatot tettem, vagy nagyon gyorsan elmentem, mert nagyon stimulált, de fájni sosem fájt.

2015. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!