Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat a szex?

Figyelt kérdés

A párommal kb 1 éve feküdtünk le először (első volt mindkettőnknek) és az nem fájt annyira, de nem is tartott sokáig, mivel az izgalomtól lelankadt neki. Azóta kb havi 3-4 alkalommal szeretkeztünk (volna) de egyszerűen annyira fáj, hogy alig bírom sírás nélkül. Pár alkalom volt mikor nem fájt, sőt kifejezetten kellemes volt, de még nem sikerült egyértelmű összefüggést találnunk ezek között. Sajnos mivel ennyire fáj, nem is tudja "betolni" teljesen (17 centiről beszélünk egyébként), és ha így véletlenül továbbmegy, és akaratlanul jelzem hogy ez még fájdalmasabb, akkor feszült lesz és sokszor volt hogy emiatt lelankadt neki. Ebből adódóan sokszor nem is élvezett el. Én egyszer sem.

Tampont se nagyon tudok használni egyébként, a minit próbáltam egyszer, de az se volt kényelmes, a nagyobb meg szimplán nem ment be teljesen. (nyilván ekkor nem voltam felizgulva.)

Nőgyógyásznál sem voltam még soha, mert szerintem kb ott halnék meg, bármilyen finoman próbálna megvizsgálni.

Tudnátok valami tanácsot adni? Már nagyon kétségbeesett vagyok... Próbálom tartani magam, de időről időre rám tör, hogy ez az én hibám és sosem fogom élvezni az együttlétet.

Lehetséges, hogy valami szervi bajom van? Vagy túl rövid a hüvelyem? Ezt hogy lehetne kideríteni fájdalommentesen?



2019. febr. 9. 19:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

Nálam mindig pszichés okok miatt fájt, ha fájt.

Egyszer azért, mert féltem teherbe eshetek, amint gyógyszert szedtem elmúlt minden baj.

Egyszer azért mert nem voltam szerelmes sőt, és a srác nagyon akarta...

Egyszer pedig azért, mert első alkalommal bár beittunk én is bizseregtem de nem akartam, hát fájt is.


Ezek mind lelki okok... nem azt állítom hogy tuti biztos, hogy nálad is az, de nem ártana kicsit elfilóznod azon, nálad mi lehet (ha az) a lelki oka... ;)

2019. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam magamnak, de hiába vagyok felizgulva (szex közben is), nem találom el hogy lenne jó, és mivel a "keresés" közben lassan elmúlik az izgalom, soha nem volt még orgazmusom.

Lelki oka nem tudom igy közvetlenül van e, elég szerencsétlen vagyok lelkileg és más okból járok pszichológushoz, szóval nincs kizárva.

Nőgyógyászból szerintetek magánt érdemes keresni, vagy jó lehet egy sima sztks is? Ha az a szempont hogy ne futószalagon vizsgálja az embereket es normális legyen.

2019. febr. 9. 20:13
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Orgazmusod - csikló izgatásával sem volt még soha? Mert hüvelyileg nekem se, de nem is kell (hisz nem tudom mit veszítek ;)), mindenesetre a csiklós bőven kielégít.


Továbbá én sztk és magán nőgyógyásznál is voltam, mindkettőben pozitív tapasztalattal. Nem ettől függ... Hanem az embertől... magánban is lehet "szarfejet" kifogni vagy akivel nincs meg az emberi szimpátia és máris nem jófej... esetleg ismerősi ajánlás útján érdemes. Anyukád nem tud ajánlani?

Első nőgyógyászom akinél voltam az, akinél születtem. :) Ez az út nem járható? Nekem feltétel nélküli volt a bizalmam hisz az életre segített az a doki. :)

sajnos ő már nem rendel, rég nyugdíjba ment, de mókás volt ez a fajta élmény.

2019. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem így első körben magánhoz menj.

32/f

2019. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Sehogy nem volt még.


Anyukámmal nem olyan jó a kapcsolatom, és nem tudom, mit mondhatnék neki, miért megyek...

Akinél én születtem már vagy 75 éves, és hát anyám is hozzá jár, szóval visszaugrottunk az előző pontra. :)

2019. febr. 9. 20:24
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Inkább női nőgyógyászhoz menj, a nőtől nem félnél annyira.
2019. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg most már az is közrejátszik, hogy nagyon rástresszelsz, hogy megint nem fog sikerülni. Ezért is fájhat. Nyújtsátok jól el az előjátékot, és tényleg menj el nődokihoz.
2019. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Először mindenképpen a csiklói orgazmust próbáljátok meg elérni, te is magadnak és a párod is neked. A hüvelyi orgazmus nekem sem jött magától (egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor fordult elő), és magamnak is meg kellett tanulnom, hogy hogyan jó.

Édesanyádnak mondd el, hogy nemi életet élsz, ezért általános vizsgálatra mész. Vagy ne mondd el neki egyáltalán, oldd meg egyedül. Én két sztk-s orvosnál voltam, az első - aki nő volt - egyáltalán nem vált be, bunkónak éreztem, a második viszont békés, kedves, de nem beszél sokat, csak a feltétlenül szükséges dolgokat mondja el, tünetmentesen csak a feltétlenül szükséges vizsgálatokat végzi el. (Pl. fogamzásgátló felírása előtt még a rákszűrés eredményét sem várta meg, mást nem is csinált.)

Ezügyben szerintem a neten nézz utána a lakhelyedhez közeli nőgyógyászatoknak, és ha nincs szimpatikus keress magánt. Nem írtad a korodat, de ha a barátnőid már járnak nőgyógyászhoz, és már nem számít tabunak ez, tőlük is megkérdezheted.

2019. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz elmenned dokihoz ezzel, mert lehet akár valami betegség is. Szóval mars a doki :) Nem kell félni, keress egy jót privátban, akár kérdezz körben ismerősöknél, hogy kit ajánlanak. Mér csak az éves rutin miatt muszáj elmenned, mert élsz nemi életet.


30N

2019. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekem is sokszor fájt a szex a párommal. A tampont sem tudtam felrakni, a mai napig nem is foglalkozom vele, főleg mert egészségtelen is. Viszont a párom mindig nagyon figyelmes, óvatos volt így szépen lassan egyre jobb lett minden. Fejben is próbáltam magamat helyre tenni, hogy ez nem fájhat, a hüvely tágulékony, a szeretkezés pedig egy természetes, jó dolog. Azt vettem észre, ha ért egy negatív tapasztalat és kihagytunk 1-2 hetet akkor megint jobban fájt, feszített, szóval jobb a rendszeresség! :)



Nőgyógyászhoz pedig érdemes elmenni! Hidd el én is féltem tőle, de komolyan csak 1-2 perc kellemetlen érzést okoz, ami mára már meg sem kottyan! :) Ha Budapesten élsz, írj rám tudok ajánlani néhány jó magándokit!

2019. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!