Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat a szex?

Figyelt kérdés

A párommal kb 1 éve feküdtünk le először (első volt mindkettőnknek) és az nem fájt annyira, de nem is tartott sokáig, mivel az izgalomtól lelankadt neki. Azóta kb havi 3-4 alkalommal szeretkeztünk (volna) de egyszerűen annyira fáj, hogy alig bírom sírás nélkül. Pár alkalom volt mikor nem fájt, sőt kifejezetten kellemes volt, de még nem sikerült egyértelmű összefüggést találnunk ezek között. Sajnos mivel ennyire fáj, nem is tudja "betolni" teljesen (17 centiről beszélünk egyébként), és ha így véletlenül továbbmegy, és akaratlanul jelzem hogy ez még fájdalmasabb, akkor feszült lesz és sokszor volt hogy emiatt lelankadt neki. Ebből adódóan sokszor nem is élvezett el. Én egyszer sem.

Tampont se nagyon tudok használni egyébként, a minit próbáltam egyszer, de az se volt kényelmes, a nagyobb meg szimplán nem ment be teljesen. (nyilván ekkor nem voltam felizgulva.)

Nőgyógyásznál sem voltam még soha, mert szerintem kb ott halnék meg, bármilyen finoman próbálna megvizsgálni.

Tudnátok valami tanácsot adni? Már nagyon kétségbeesett vagyok... Próbálom tartani magam, de időről időre rám tör, hogy ez az én hibám és sosem fogom élvezni az együttlétet.

Lehetséges, hogy valami szervi bajom van? Vagy túl rövid a hüvelyem? Ezt hogy lehetne kideríteni fájdalommentesen?



2019. febr. 9. 19:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%
Én nem játszadoznék ezzel, hanem mennék orvoshoz. Simán lehet valami gyulladásod, vagy folyamatosan fel vagy fázva. Egyik exemnek is ilyen volt. Folyamatosan fájt neki a szex. :S
2019. febr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"nem tudom, mit mondhatnék neki, miért megyek"

Mert no vagy... Fogorvoshoz se csak akkor megyunk, ha mar faj. Nogyogyaszhoz a rakszures miatt is erdemes evente elmenni.

2019. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor azt hiszem, elkezdek keresni orvost.
2019. febr. 10. 09:15
 24/24 anonim ***** válasza:

9,999% hogy lelki okai vannak, probléma a szexualitással, nőiséggel, és ezzel kapcsolatos szorongások. nekem évekig volt ilyen problémám, (plusz nekem állandó nőgyógyászati kivizsgálás is volt, ami persze semmit se mutatott)sok idő és tapasztalat kellett, hogy fel tudjon ez oldódni és igazán élvezni tudjam a szexet, akkor jöttem rá, hogy semmi testi oka nincs ennek, csak lelki. ez egy nagyon erős belső gátlás és félelem, aminek fel kell oldódnia. én volt h azt hittem aszexuális vagyok, ehhez képest annyira feloldódtam, hogy imádom a szexet és el se tudom képzelni, hogy valaha nem ment.


26n

2019. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!