Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk belemennétek egy egyéjsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk belemennétek egy egyéjszakásba egy szűz lánnyal? Egyáltalán milyen szűz lánnyal dugni nektek?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó szűz lánnyal dugni? Ti szerettek? Ha igen, miért?

Csak úgy általánosságban kérdezem, leginkább a tapasztalt fiúk (esetleg fuckboyok) véleménye érdekel.



2021. jún. 10. 19:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Akár egyéjszakásba is, de én inkább a fokozatosság híve vagyok és a több alkalmat, a tartósabb kapcsolatokat kedvelem!
2021. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha análba akarná, akkor igen. Akkor kapcsolatba is.
2021. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én így mentem bele egy nálam jóval idősebb férfival. Ő azt mondta, hogy nem éppen előny a szüzesség, de amúgy teljesen problémamentes volt az az alkalom. Mai fejemmel már nem tenném meg.
2021. jún. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem jó szűz lánnyal mert béna... egyéjszakásra pont az a lényeg hogy jó legyen a szexben, kevésbé számítanak a belső, de még kicsit a külső tulajdonságok is. Viszont komoly kapcsolatban természetesen nem igazán gond ha szűz

20F

2021. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak az volt a kellemetlen, hogy nagyon bevoltam indulva, és közben kiderült, hogy szűz, nem volt még senkivel, fura volt, hogy akarja de nem tudja kezelni a helyzetet! Rákérdeztem, és mondta hogy első lesz. Innentől kezdve másképp álltam bele a folyatásba!
2021. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit, igen benne lennék újra, de tudjam előre, mielőtt egymásnak esünk, mert marha rossz felpörögve szembesülni ezzel, mivel egészen másképp kell utánna folytatni, hogy nem csak egy rossz fájdalmas dugásra emlékezzen!
2021. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 1Léna ***** válasza:
24%

Már a kérdés is megalázza a női nemet.

Eszköznek gondolsz egy személyt a nemi vágy kielégítésére? Kihasználhatónak?

Biztos vagy abban, hogy azért mert sokan így élik az életüket, ez az élet neked is való?

Egy családcentrikus lány nem casanovát keres.

Csak gondolj bele!

Ha a gyermekeid anyját szeretnéd megtalálni, akkor szívesen választanál egy olyan lányt akinek már több partnere is volt? Kicsit sem tartanál attól, hogy otthagy a gyerekeiddel együtt?

2021. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnàm milyen szűz lánnyal. De csak akkor, ha bevállalós és nem az a "szorongó szende"
2021. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bele. De akkor elég hosszú éjszaka lenne. :)))
2021. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Három lánynak vettem már el.

Nem tudom, hogy egyéjszakásban belemennék-e.

Akkor azért jobb, ha nem neked kell bejáratni.

2021. júl. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!