Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk belemennétek egy egyéjsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk belemennétek egy egyéjszakásba egy szűz lánnyal? Egyáltalán milyen szűz lánnyal dugni nektek?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó szűz lánnyal dugni? Ti szerettek? Ha igen, miért?

Csak úgy általánosságban kérdezem, leginkább a tapasztalt fiúk (esetleg fuckboyok) véleménye érdekel.



2021. jún. 10. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem volt még szűz csajom, alapból se vagyok egy "állat", igyekszem óvatos lenni mindenkivel aztán szépen lassan kitapasztalni meddig mehetek el.

Vigyáznék rá az biztos, nem szeretném ha egy életre elmenne a kedve a szextől...

2021. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szűzzel úgy, hogy biztosan tudom hogy egy éjszakás lesz nem hiszem. Nem biztos hogy így kéne elveszteni.
2021. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha tetszik, és biztosan ezt akarja, akkor igen.
2021. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

#2


Szép gondolat és egyet is értek veled csak az a baj hogy ha a lány már döntött arról hogy így szeretné elveszíteni akkor a te véleményed erről nem fog sokat befolyásolni, egyszerűen keres valaki mást akit ez nem zavar.

2021. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Három nőnek vettem el a szüzességét. Nyilván az "első" csak egyszer lehetsz, az összes többi férfi már csak "sokadik", tehát ez egyfajta siker, de a jó szex az nem ilyen. Gyakorlott, belevaló nővel sokkal jobb, mint egy szűzzel. Ha esetleg te vagy ez a lány, semmiképp ne így legyen az első! Normális kapcsolatban, szeretetben éld át, hogy tényleg egy szép emlék legyen nagymamakorodra.


47F

2021. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, tudom, hogy ha nagyon akar keres rá más jelentkezőt és fog is találni könnyen, viszont nem akarnám, ha esetleg emiatt valami lelki sérülése lett hogy engem okoljon. Amúgy én 2nek vettem el a szüzességét, egyikőjükkel 4, másikkal 6 évig voltam. Na jó volt, még egy 3.is, bár akkor én is szűz voltam, a mai napig csak sejtem hogy szexeltünk meg ő se tudja, mert atom részegen történt fényes nappal egy parkban városi fesztiválon. Maga a történet így visszagondolva vicces, de lehet, hogy nem ilyennek kellett volna az elsőnek lenni, ráadásul úgy, hogy nem akartam tőle semmit.
2021. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltam még szűz lánnyal, de ha sor kerülne rá, nagyon figyelnék, hogy csak pozitív emlékei legyenek az első szexről.
2021. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Persze, bele.
2021. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Fuckboy vagyok, igen belemennék, ha a lány ezt akarna, volt már ilyen. ;)
2021. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

belemennék, de egy szűzlányt bevezetnék a szexbe, s e miatt sokkal inkább nem egy éjszaka érdekelne...


40+ F

2021. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!