Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy szőrtelenítse magát az intim részén?

Figyelt kérdés

Engem eléggé zavar. De egy ostoba nőgyógyász azt mondta neki, hogy a természetes szőrzet véd a fertőzések ellen és ő állítólag hajlamos a fertőzésekre. Szerintem ez baromság.

Felajánlottam neki, hogy befizetem egy gyantázásra is, az tartósabb mint a borotva, de nem érdekli.


2021. jún. 9. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Kedves férfiak! A nő nemcsak pinánól áll jobb esetben...

Aki meg ilyenért elhagyná a baratnőjét magát minősíti... az elhagyná szülés után is az assszonyt, mert az eddig feszes melle lóg...

2021. jún. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogod tudni meggyőzni. Nálunk is szőrös az asszony, engem mondjuk nem zavar, csak azért kértem meg, hogy egy kis változatosságot vigyünk a szexbe, de nem hajlandó rá. Ez van.
2021. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Se a kérdezőnek, se a nőgyógyásznak nincs igaza. A nőgyógyásznak azért nem, mert a szőr nem véd a fertőzésektől (gyerekekkel akkor mi van?) sokkal inkább a helytelen szőrtelenítés okozhat fertőzést. A kettő viszont nagyon nem ugyanaz és egy praktizáló orvosnak ezt illene tudnia.

A kérdező pedig ott téved, hogy rá akarja kényszeríteni a saját ízlését a barátnőjére. Legfeljebb annyit mondhatna neki: "Figyu, nekem bejön a csupasz."

Aztán ha a csaj ennek ellenére sem nyúl a bozonthoz, hát így járt. Tiszteletben kéne tartani a másikat!

2021. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
13-as, egy gyerekpunci egészen máshogy néz ki, mint egy felnőtté. A felnőtté... nyíltabb, vagy mi a szösz, így a bugyi anyaga jobban oda tud érni. A bugyiról meg simán bejuthat valami.
2021. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Közèpùt nem működhetne? Egy kis fazon? Lehet mèg meg is szeretné. Beszéljetek róla, hátha mindkettőtök számára elfogadható döntést tudtok hozni.
2023. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!