Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első aktus előtt vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első aktus előtt vagyok, hogyan szőrtelenítsek odalenn? 20/N

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon új nekem ez a helyzet, ezért kérem a segítségeteket, hogy esztétikailag hogyan kéne felkészülnöm a dologra.

Nyilván borotvát használok, de általában csak simán rövidre vágom. Ez elég, vagy teljesen le kéne szednem? (És ha már részletekbe megyek, akkor a “nyílásoknál” mennyire, mert kissé félek, hogy megvágnám magam.) Illetve borotván kívül mit tudtok még javasolni?

Lányok, nők, ti hogy szoktátok? Fiúk, férfiak, ti hogy szeretitek?



2021. jún. 6. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen csupaszra szoktam gyantázni, de ha te sose próbáltad még a gyantát akkor ne most kezd el mert lehet irritálja majd a bőrödet.

Amikor borotválkoztam én úgy csináltam hogy testradírral leradíroztam magam, borotválkozas után pedig lefertőtlenítettem, bekentem nyugtató krémmel amikor pedig beszívta behintőporoztam.

Tegyél magad elé egy tükröt így jobban látod mit kell borotválni.

2021. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Ahogyan neked kényelmes, havi egyszer megjelenik egy ilyen lérdés...
2021. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Igazából pont a nyilas körül lenne a lényeg leborotváln, felül annyira nem érdekes.

Ha nem mered borotválni (tükör felett guggolva nem nehéz) akkor vágd le rövidre ollóval.

De hagyhatod simán is, igazából ahogy jól esik.

2021. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Én nem tudom hogy régen hogyan oldották meg az emberek szőrösen, csoda hogy nem haltunk ki...
2021. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1-es és 3-as, nagyon köszönöm nektek!

2-es, értem én, és sajnálom, de ennek a kérdésnek tényleg van értelme számomra. Találsz ennél 100-szor értelmetlenebbeket ezen az oldalon még.

4-es, ez nem volt nagy segítség...

2021. jún. 6. 14:48
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

5

Mert érzékeltetni akarom hogy mennyire ostoba a kérdésed, mindenkinek más az ízlése, miért nem vele beszéled meg hogy hogyan szeretné?

Mi nem látunk a hapsid fejébe.

2021. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Ja értem, te valójában nem egy csaj vagy, hanem csak azt várod hogy egy nő részletezze neked hogyan borotválja, hogy legyen mire recskáznod, ugye igazam van?

És álljatok már le a lepontozással ti agymosottak, a szőrtelenítéslobbisok ügyesen átmosták az agyatokat, mert sikerült elérniük hogy már egy szál szőrtől is kényszeresen irtózzatok, ez nagyon jó üzlet nekik mert a sok barom megveszi azt a sok szart, ezáltal óriási bevételre tesznek szert.

2021. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Én imádom a szőrős puncit, szóval én azt mondom ne
2021. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen kérdést 30 év alattiak szoktak kiírni...

Férfiak és nők már nem görcsölnek ezen. Akikkel én voltam együtt felnőtt, érett nőként, mind azt preferálták, ha nem vagyok csupasz. A fazonomat gyantával egy kicsit megformázom (kb bikinivonalra) a többit pedig letolom géppel 2 havonta. Én sem szeretem, ha egy férfi teljesen csupasz.

Tizen-, huszonévesen ez még amolyan extra, ha valaki teljesen le van szőrtelenítve, de felnőttként már nem ez a vonzó. A többségnek.

2021. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne magadnak borotváld. Inkább menj el egy intim gyantára. Normális pasi ha szex előtt van és vonzódik hozzád amúgy se érdekli milyen lent.
2021. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!