Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első aktus előtt vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első aktus előtt vagyok, hogyan szőrtelenítsek odalenn? 20/N

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon új nekem ez a helyzet, ezért kérem a segítségeteket, hogy esztétikailag hogyan kéne felkészülnöm a dologra.

Nyilván borotvát használok, de általában csak simán rövidre vágom. Ez elég, vagy teljesen le kéne szednem? (És ha már részletekbe megyek, akkor a “nyílásoknál” mennyire, mert kissé félek, hogy megvágnám magam.) Illetve borotván kívül mit tudtok még javasolni?

Lányok, nők, ti hogy szoktátok? Fiúk, férfiak, ti hogy szeretitek?



2021. jún. 6. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Azt hiszem, én is le leszek pontozva :)


Sose értettem az ilyen kérdéseket. Ha valóban nő vagy:


Teljesen mindegy, hogy a férfiaknak hogy tetszik, mert nem a férfiakkal fogsz szexelni. Egyetlen férfi ízlése lehet releváns, az, hogy a többi 4 milliárd mit szólna hozzá, nem számít, mert nem fogják látni és még csak tudni sem fognak róla, semmi közük hozzá.

Szexelni akarsz egy olyan emberrel, akitől meg se mered kérdezni, hogy hogy tetszene a puncid? Biztos, hogy elég érett vagy a szexhez?

Az, hogy a nők hogy szokták, szintén teljesen mindegy. Nem kell ugyanúgy csinálnod. Nyilván lehet praktikákat megosztani, de te itt azt akarod megkérdezni, hogy hogy kéne csinálnod. Sehogy sem kéne. Azt csinálsz a saját testeddel, amit akarsz, felnőtt ember vagy (vagy legalábbis ideje lenne azzá válnod).

2021. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

7-es, de igen, csaj vagyok, de a barátnőim még nem tartanak itt, mint én és nem szeretném, ha tudnák, hogy én mire készülök, ez a magánügyem, ezért kérek itt segítséget.

9-es, igen, még fiatalabb vagyok, értem, hogy később már nem lesz fontos, csak ez az első és ideges vagyok. Köszönöm!

2021. jún. 6. 15:18
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Csináld úgy, ahogy sexibbnek és kényelmesebben éreznéd magad sex közben. Én személy szerint inkább egy frissen rövidre vágott puncira szavazok, mint egy ki pattogott puncira a friss borotválkozás után. Aztán lehet neked ki se pattog borotva után.

De akkor is azt mondom, válaszd azt, amelyiktol te nyugodtabb leszel. Az a legfontosabb h komfortos légy.

2021. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
És ha a pasi szőrösen szereti? mert sok olyan pasi van ám, úgy tapasztaltam. Ezért azt javaslom, hord úgy, ahogy neked tetszik, később pedig megbeszélhetitek.
2021. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen olyan, amilyen általában lenni szokott. Aztán majd megbeszélitek kinek mi az igénye. Semmi ciki nincs ebben.

Nincs olyan szabály, hogy ... fazonnal kell első alkalommal szexelni. Olyan amilyen. Ne kergesd a tökéletességet, mert begörcsölsz és csak szenvedtek mind a ketten.

A szex olyan, mint a bicikli, gondolom neked sem ment elsőre, mégis megtanultál.

N (öreg)

2021. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!