Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol rontom el? Többi lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el? Többi lent

Figyelt kérdés

Jöhet a lehurrogás! (Nem, nem vagyok 18 éves szűz, sem 35 éves f.szát otthon verő, van rendszeres nemi életem, nővel, de egy kis extrát vállaltam be)


Sztori: Elfogadtam egy kihívást (pl. mint Barney Stinson :D ), hogy Tiktok segitségével felszedek egy nőt és ágyikóba viszem. (Saját név és fotóval) Alapvetően nem egyszerű, de pár nővel eljutottunk már teloszám cseréig is, de itt mindig megállt a sztori. Vagy ő nem irt, vagy nekem lett érdektelen. Alapvetően évek óta nincs fb és instám. Csak üzenetváltó alk. az engedélyezett.

Tipp a következő szinthez?

Térjek rá gyorsan a személyes talira, mielőtt kihűl a “parázs”?

Jöhetnek a károgók tippje is.


Csajok! Ti is irhattok, a ti meglátások is érdekel.


ma 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
36%
Én az egészet nem is értem
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!