Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek én tetszem, azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek én tetszem, azok nekem nem kellenek, akik meg nekem kellenének, azoknak én nem, hol rontom el?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom

Olyan krva idegesítő, hogy mindig a nyomi pasik írnak, nekem jó pasi kellene

A többi nő meg egy álszent krva, mert azt mondják, hogy ők mindenkinek adnak esélyt, ez nem így van

Akik kezdeményeznek nálam, ők is csak azért, mert jól nézek ki, tehát nekik is magasak az elvárásaik



2020. jún. 11. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán gondolkodj el rajta, hogy lehet, hogy nem a külsőd miatt nem volt eddig kapcsolatod ;)
2020. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy amiatt nem volt.🙂
2020. jún. 11. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

1-es vagyok:

Akkor gondolom tudod, hogy azért nem, mert k*rva magas lovon ülsz. Szerénység bejövősebb ennél a nagyképű dumánál. Lehet, hogy baromi jól nézel ki (nem tudom), de ezt máshogy is elő lehet adni!

(csak jó tanács ;) )

2020. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mégis erre a nagyképű számára buknak, a szerenyeket eltapossak
2020. jún. 11. 23:35
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Még mindig 1-es:

Ne keverd a nagyképűséget a határozottsággal, vagy talpraesettséggel. Számomra a nagyképűség elég visszataszító tud lenni.

2020. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nem nagyképűség
2020. jún. 11. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

“Nyomi pasik írnak”, “Jól nézek ki”.

Nekem ebből a pár szösszenetből az jött le, hogy visszataszító viselkedésed, természeted lehet, talán emiatt nincs senkid.

Van egy hölgy ismerősöm, aki hozzád hasonlóan magányos, mert csak jó pasi kell neki. Elmúlt 35 éves, van egy macskája. Nem akarom elhinni, hogy ez így megfelel neki.

2020. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint előfordulhat, hogy te értékeled saját magad többre, mint kellene.

A leírtak alapján, aki neked nagyon tetszik, annak te nem, tehát egy izmos jóképű srácnak nem kellesz.

Lehet tévedek, de szerintem itt lehet a tré.

F

2020. jún. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy mocsok rusnya vagy ezért a jó pasik észre sem vesznek.
2020. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem kell neked az, aki szeret téged, akkor válogatsz. Miattad szenved. Ez egyszerű. Ha nem becsülöd meg, nem adsz érdemben esélyt, akkor ne csodálkozz, hogy egyedül vagy 20 évesen is, meg mint látjuk, felette...

Ha olyat nézel ki, akinek nem kellesz igazán, vagy semennyire és rájuk hajtasz (és ezt látjuk, így van), akkor nem ütöd meg a szintet, mivel túlértékeled magad, látjuk. Nemigaz? Ez is ilyen egyszerű. Lehetsz bármilyen szép, vagy szórakoztató is, ha agybajod-, és ilyen mentalitásod van, ha nem lehet szeretni.

Ráadásul ahogy látjuk, folyamatosan ezt csinálod.

Ha valaki egyedül van ilyen indok miatt tizenévesen, 20 évesen, meg később, annak magától értetődő, hogy nincs önképe. Csak annyit jelent, hogy úgy válogat, hogy esélyt sem ad se magának, se annak, aki őt szereti a boldogságra: Tehát senkinek az igazságérzetét nem bántja, hogy így egyedül fogsz meghalni. Ilyen egyszerű.

2020. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!