Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról,ha egy nő sehol se szőrtelenít?

Figyelt kérdés
Tiktokon szoktam látni, hogy egyes nők mindenhol meghagyják még nyáron trikóban is ott lóg az 5 centis hónaljkutya meg a lábszőr. Persze gondolom a nők télen nem mindig borotválják a lábukat az rendben is van, de nyáron rövidgatyában csak szerintem igénytelen?
2021. jún. 4. 13:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Igénytelen, de biztos van aki így szereti, lelke rajta, nem az én dolgom.
2021. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Egészségükre
2021. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem a hónaljat azt borotválniuk kellene, mivel az eléggé betud izzadni és gusztustalan. A lábakon nem annyira visszataszító, mert ilyen szempontból nem olyan igénytelen, de persze nem is lesz vonzó egy szőrös láb, viszont ha a barátnőmé éppen szőrös, az nem érdekel, ugyanolyan vonzó számomra. Szerintem az utcán nem kellene így megjelenni, ez egy alap a mai világban. De otthon nem érdekel, ha a párom nem szőrtelenít X ideig, de a hónalja az mindig legyen leborotválva, a többi nem zavar.
2021. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Én nőként nem tudnám elképzelni hogy sehol se borotválkozzak, engem zavar a szőr, sokkal higiénikusabbnak és szebbnek látom szőr nélkül magam. De nem vagyunk egyformák, ha nekik ez jó hát egészségükre.
2021. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szőrtelenítek, soha nem is tettem

Lábamon, karomon pihe van, nem szőr, észre sem venni, és a hónaljamon sem az a kilógó 5 centis szőr van. Nem hinném, hogy igénytelen (nem hanyagolom el magam) és senkit nem zavart még eddig


Persze sok nőnek erősebb, az tud igyéntelen lenni. De amúgymeg le kell szakadni az internetről, a valóságban nincsenek photoshoppolva a lányok...

2021. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%
Gusztustalan, hányinger. Nagy baj van a fejükben azoknak a nőknek.
2021. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Engem nem zavar,én is nő vagyok de csak alkalmanként szoktam,nem vagyok mindig mindenhol szőrtelen.
2021. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
Sose értettem, nem nagy fáradság leszedni, ez annyira alap. Én nem tudom hogy bírják, de nem vagyunk egyformák.
2021. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

Undi. Mondjuk én nem elsősorban pasik vagy mások miatt szőrtelenítek, nekem is jobb érzés és jobban tetszik.

Sőt, szerintem pasiban sem vonzó egyáltalán ha mindenhol szőrös.

2021. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy az ő dolga. Pont nem érdekel, az ő teste, majd eldönti neki hogy jó. Akinek meg nem tetszik, ismerkedjen mással, van elég nő a világon. Nem értem mit pörögtök ezen, ha egy tök random idegen nőről van szó..

Ezt úgy mondom, hogy én mindig csupasz vagyok mindenhol.

N

2021. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!