Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról,ha egy nő sehol se szőrtelenít?

Figyelt kérdés
Tiktokon szoktam látni, hogy egyes nők mindenhol meghagyják még nyáron trikóban is ott lóg az 5 centis hónaljkutya meg a lábszőr. Persze gondolom a nők télen nem mindig borotválják a lábukat az rendben is van, de nyáron rövidgatyában csak szerintem igénytelen?
2021. jún. 4. 13:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ez már közszeméremsértés kategória
2021. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%
Érett nőkön szőr van. Imádom, télen is, nyáron is.
2021. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Sok pasi szereti a természetesen szőrös lányokat. Nagyon jó hogy vannak ilyen nők. Sok férfinak vadítóak.
2021. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

10-es véleményét osztom. Amúgy halálba idegesítenek ezek a túltolt nyugati újbalos (identitás)mozgalmak, de ezzel az eggyel tökèletesen tudok azonosulni, hogy a testével mindenki azt csinál, amit akar (my body, my choice), és nem a tudatipar meg a tudatipar által formált tömeg nyomása fogja eldönteni, hol lehet rajtam szőr. Aminek a léte/nem léte választás kérdése, nem igénytelenségé/igényességé. Az más kérdés, hogy sokaknak nem fog tetszeni a választásom, amihez nekik joguk van, de ezért nem érhetnek engem attrocitások.

Nekem pl. csomó tetkó undorító vagy a fültágító is az, mégse gondolom, hogy beleszólásom lenne más testének alakításába, vagy igénytelen lenne az illető.


A személyes ízlésem amúgy, aminek semmi jelentősége, csak az én preferenciámat határozza meg: punciszőr, gátszőr, végbélszőr részemről oké, hónaljszőr, ha nem túl dús és kifejlett szintén nem zavar, lábszőrt nem tartom esztétikusnak.


46 F

2021. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénytelenség kérdése ez, hanem hogy kinek mifér bele, vagy épp mi tetszik. A hónaljamon és lábamon én is mindig leszedem a szőrt, mert zavar, de a kezemen és intim tájékon soha nem zavart se engem se a partnereim. Nem tartom ettől magam kevésbé igényesnek mert nekem ez tetszik.
2021. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a saját döntése hogy szőrtelenít e vagy sem. Attól mert valaki szőrös nem jelenti azt, hogy ne lenne tiszta / higienikus / illatos.

Nagyon ritkán szőrtelenítek, mégse vagyok büdös nincs közte összefüggés.

2021. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Nem is nézek ilyen fszságokat


bár... örvendek, hogy legalább van, ki nem azon görcsöl, hogy most tizedmm-re megnőtt a szőre itt-ott, meg hogy jól érzi magát ahogy van és megadja a balance-ot a másik végletnek, akik anorexiásan behúzott hassal szétphotoshoppolva nyomatnak ki képeket instára úgy, hogy egész napjuk (vagy életük...) másból sem áll, csak ezekre készülni, meg edzeni, testformálni, stb.....

2021. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az idegesít mikor egy nő ragaszkodik saját borotváltságához. És emiatt akarja lemondani a szexet, pedig minden adott. Majd mikor mégis megtörténik, jé, alig érezhető még a borosta is ott(nem mintha amúgy nem maradna ki néha egy-egy rész véletlenül de mindegy).... geccc.... ennyi agyatlant!
2021. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
22%
Megnyugodhatsz, ilyen igénytelen hozzáállással nem sok igényes nő fog zaklatni
2021. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ma 15:20-ös! én vagyok ma 15:14-es!


nagyon átérzem! :DDD


ezt és még pár másikat annyira nem akartam mondani, mert a másik poszt alatt már sok hlye itt bsztat a fszságaival :D


de téged, meg engem is majd leigénytelenít a sok kretén :D

2021. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!