Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként kérdezem: miért jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként kérdezem: miért jó az, hogy nagy szakállat növesztünk, és közben a mellkast, hónaljat, intim részt totál szőrtelenítik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan nem férfi vagyok, de sz én szememben rgx férfi szőrös. Mindenhol. És kifejezetten taszít az aki szőrtelenít. Nem egy 8 éves sima testű kisgyerekkel akarok lenni, hanem egy férfival.
2021. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Én is férfi vagyok, mindenhol szőrös csak trimmelem. Csupaszon nem érzem jól magam

21/f

2021. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Én sem szeretem a csupasz férfiakat 🤷‍♀️
2021. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Részemről épp az hogy szakállt nem növesztek mert az zavar, így rendszeresen borotválkozom, viszont a mellkas meg hónaljszőrzetemet illetve az intim régiót nem szőrtelenítem mert az számomra nem férfias. De ezt mindenki maga érzi és maga dönti el.
2021. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Férfiként kérdezem: miért jó az, hogy nagy szakállat növesztünk, és közben a mellkast, hónaljat, intim részt totál szőrtelenítik?"

Nem tudom, én a hajamon és a szakállamon kívül semmilyen szőrzetemet nem nyírom.

A divatban ne keresd a rációt, ugyanis általában nincsen benne ilyesmi.

2021. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szőrös és izmos férfi vagyok.

Amit teljesen levorotválok, az a hónaljszőröm és alkalmanként a szakállam, bajuszom. De az arcom jobbára erősen borostás, inkább hajnyíróval vágom rövidre.

A teljes testemet életemben egyszer borotváltam le, poénból egy barátnőmet leptem meg vele, nem értékelte, mert ahogy nőtt vissza a mellkasomon, lábamon a szőr, szúrta őt.

Amit néha levágok hajnyírógéppel nullásra (az azért nem olyan sima, mint a borotválás), az a fanszőrzetem és a segglyukam körüli szőr.


Ruhában teljesen mindegy, úgy egy szőrös férfinek tűnök.

2021. máj. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy az intim részt csak akkor kell borotválni ha szeretnél orált kapni (szúrja az arcom a szőr).

De maga a látványa tetszik, esztétikus a szőrös férfitest.

Versenyek előtt azért kell, hogy jobban látszanak az izmok.

2021. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért "jó", mert mindenki egy hülye divatot akar követni. Külföldön nem is annyira erős és elferdített ez a dolog, mint otthon. Én személy szerint sokkal jobbnak találom a szexet ha a pasinak nincs leborotválva, max trimmelve van. Nekem is kellene az intim szőr, mert úgy szeretem...csak hát... Az emberek azt hiszik, hogy a szőr koszos vagy én nem tudom.... Nem mellesleg az a tipikus "punci" szagom is csak akkor van, ha nincs rajta szőr. Tehát a gyakorlatban pont fordítva van, hogy mi a higiénikus, csak ez szerintem olyan, mint amikor felszáll egy fekete a buszra és azt hiszik, hogy az koszos, mert fekete a bőre meg a feketék "hagyományosan" kevesebbet fürödtek.

Meg jönnek itt az orállal.... A saját barátomat szoktam kérdezgetni: ha én csókolózom vele és puszilgatom, simogatom az arcát, akkor ő hogyhogy nem bír hozzányúlni a puncimhoz ha van rajta szőr? Mit szólna hozzá, ha ránéznék a fél centis szőrös arcára és azt mondanám, na nekem elment a kedvem attól, hogy megpuszilgassalak, gusztustalan...??!

2022. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!