Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Privi írásnál,mikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Privi írásnál,mikor először írsz rá valakire,hogy talizzatok,és az illető benne van,mit csinálsz?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 16:42
A kérdező szavazást indított:
Lebeszélem a talit
Megijedek és nem írok többet
Húzom a dolgot,mert nem gondoltam komolyan
Egyből küldenék is intim képet
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván lezsirozunk egy idopontot es tali.

Mitöl ijednék meg?

2021. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ kiről van szó, ha szimpatikus és lehet valami akkor örülök neki és megbeszéljük mikor jó.


Ez a nem írok többet, nem jellemző rám.


Ha nem gondolom komolyan, akkor az neki is leesik és nem fog találkozót kérni, nem jutunk el addig.


Egy ilyen kérdés miatt nem küldök neki intim képet 😀

2021. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

#2.

Férfi, vagy nő vagy?

2021. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez aztán jó szürreális szitu, minimum elkérek egy facebookot vagy valami
2021. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha itt gyk n érted, akkor itt nem ismerkedem, de bármilyen szituációban érvényes, amit írok:

Ha tényleg én kezdeményezem a találkozót, akkor természetes szívesen el is mennék, tehát ha benne van, akkor mehet:)

Arra viszont volt már példa, hogy a másik kérdezte meg, hogy találkozunk-e, én meg azt mondtam, persze, benne vagyok (hisz mi vesztenivalóm lenne). Aztán később annyi minden összejött és energiám se volt és lemondtam a találkozót. Mivel ha egy pasi nem 110% ig fog meg, csak amolyan jólvan nézzük meg kategória, akkor hajlamos vagyok offolni, ha sűrűek a napjaim/heteim. Akkor inkább a pihenést választom:D

Ilyenre volt többször példa, de eltűnni nem szoktam. Legalább annyit írok, hogy ne haragudjon, de nem érzem ezt az egészet, minden jót. Olyan is volt már, hogy húztam a találkozót, de csak mert hamar felajánlotta a másik, én viszont még nem tudtam eldönteni szánjak-e energiát és időt az illetőre vagy sem.

Ja meg amiatt is van, hogy tolom a dolgot, mert épp vizsgaidőszakom van és akkor nem tudok senkire időt szánni. De ezt ilyenkor mondom is, hogy most x hétig nem tudok talizni, de ha utána is érdekes lesz a dolig, akkor benne vagyok.

De a lényeg, hogy ha én kezdeményezek, azt komolyan is gondolom

N

2021. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyből küldenék is intim képet
2021. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!