Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik testrész jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik testrész jön be nektek, ami részletesen ki van dolgozva, és látni, hogy karban tartja az illető?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi :)

2021. ápr. 6. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Has,fenek,comb,popsi

Nekem legjobban a széles hát jön be

20/L

2021. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Az eres nagy farok. 20L
2021. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először az arcát nézem, meg hogy szimpatikus e, de ezek után asszem a háta ami ha szexi akkor szexi. A háta után meg a kezét, meg a lábát, hasát szóval az egészet.
2021. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha itt tartunk, minden testrésze egyformán legyen izmos. Ha a karja nagyon ki van gyúrva, akkor ne legyen csirkelába. Nekem az se baj, ha vékonyabb az illető, csak arányos legyen.
2021. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a karok és a vállak a gyengéim. Amikor megölel, jó érezni az erőt, biztonságérzetet ad.
2021. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A deltája. Széles váll, keskeny csípő.
2021. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, kar, comb és vádli.

Igazából csak azért tartom fontosnak, mert nem vagyok a legvékonyabb és legalább tudom, hogy elbír. :) Meg hát ha már ki van dolgozva a felső teste, akkor alul is legyen valamennyi izom. Úgy arányos.

21/L

2021. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Széles váll és nagy hát. Mivel én edzek nekem is széles a vállam, és a hátam. Ezért jobb, ha nagyobbak neki is ezek a testrészek.
2021. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!