Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a férfiakka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiakkal ellentétben a nők, nem írnak ki olyan kérdéseket itt, hogy képet küldenének magukról, vagy bármelyik testrészükről?

Figyelt kérdés
A nők értelmesebbek? Vagy nem annyira magamutogatósak? Esetleg nem érdekli őket, hogy mit gondolnak a külsejükről idegen emberek? Vagy csak nem merik?
2021. febr. 22. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

ők nem boldog-boldogtalannak küldenek


nekem van több olyan beszélgető partnerem akik küldtek már magukról képet, volt aki "csak véleményezés miatt"

2021. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem ekkora idióták.
2021. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Mi nők sokkal értelmesebbek vagyunk. A rbancok meg ingyen nem szórják a képeket.
2021. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem izgat, hogy idegenek nézzék a testemet.

2. Nem érdekel a véleményük, nem másoktól teszem függővé a testképemet.

3. Semmilyen okom nincsen rá, hogy küldjek.

2021. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Amellett hogy talán visszafogottabbak, lényegesen kevesebben vannak az oldalon, ebben a kategóriában. Egy bizonyos lánytól én is kaptam képeket, gyönyörű full pucér képeket, olyan feszes telt mellekkel, és olyan szőrös puncival... Nem volt kamu, hisze egy cetlire felírta a nevem is :D Nem értettem, hogy aki ennyire gyönyörű teste van, hogy lehet szingli. Arra jutottam hogy körülötte mindenki meleg :D

És igen, nagyon is érdekli őket mit gondolnak a testükről.

2021. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Értelmesebbek, ne röhögtessetek már, mindkét nem ugyanolyan ostoba és primitív a maga módján!
2021. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Mert nem akarják magukat mutogatni?! Azon túl egyébként meg hogy több kell a nőknek a vágyhoz, bizalomhoz mint néhány pucér kép minek "hirdessék" magukat. Megtalálják őket a pasik maguktól is, a nélkül hogy bármilyen ismerkedős álkérdést kiírnának, alig győzik a bepróbálkozók privijeit törölni/tiltani nekem majd' 100 név van a tiltólistámon.
2021. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
A nők vannak a szerencsésebb oldalon, vagyis mindig ők kapják a kezdeményezést, nem sokat kell tenniük az ismerkedésnél. Míg a férfiak ha nem lépnek valamit, szüzen halnak meg. Persze nem azt mondom, hogy péniszes képeket kell küldeni, de maga a lényeg ez.
2021. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert az olyan nők, akik kiírhatnának ilyen kérdéseket, egyszerűen kiválasztják a legjobb srácokat, akik megszórják őket facebookon priváttal.
2021. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Na a nők se különbek csak ők más témàban.

Buliban lerí róluk mennyire egyszerű gondolkodàsúak.

Szemezek vele 1 percet. Odamegyek, meghívom egy italra, pár bók, és màr a seggét fogom. Mire megitta a koktélt már benne van hogy menjünk el kocsikàzni. Keresek egy félreeső helyet, már gombolja a sliccem, szopik mint a kusangyal, majd beleül.

10 bulizós plázapicsàból 9 ilyen.

Semmivel nem különb ez sem. Olcsó lotyók nulla IQ val.

2021. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!