Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek kinek volt öklözésben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek kinek volt öklözésben része? Hogyan tudott az illető rávenni? Élvezted?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát teljesen a kézfeje még nem volt bennem de szinte az összes ujja igen és nyomta befele amennyire csak tudta, egy kicsit már fájt is.. 😅
2021. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak 4 ujj volt
2021. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Jóságos Isten... sosem értettem ez miért jó. Nekem maximum 2 ujj fér be
2021. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos bemegy az ököl, nagyon tág vagyok. Ez inkább a férfiaknak rossz mert nem élvezik velem annyira az együttlétet.
2021. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hű, kipróbálnám egyszer, hogy milyen ha a teljes öklöm bemegy egy punciba :))
2021. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Nem gondoltam, hogy ez tetszik a pasiknak, mindig gátlásos voltam miatta.
2021. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is bejön a nagyon tág punci, a pici kukacom ellenére is. :)
2021. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát mi egyszer kiváncsiságbol kiprobáltuk az exemmel, mennyi ujj fér be neki. 2 ugye probléma mentesen, a 3 még bement, de már érezte, hogy már feszitette ot, a 4 ujj meg be se ment. Egyszeruen úgy éreztem csonttol csontig vagyok, és egyszeruen nem tudtam benyomni, csak valami 1 centit az ujjaimbol. Ő ahogy fekudt, már a 3ra is azt hitte, hogy az már 4 ujj, mert annyira feszitette ot.

Soha tobbet nem csináltunk ilyet, egyszeruen kiváncsiak voltunk, hogy bele mennyi fér, mert néha a hulye-vicces-gusztustalan-humoros oldalaimon volt egy egy video amikor monster dildokat dugnak magukba a nok és megmutattam neki párat, hogy ez szinte fizikailag-biologiailag lehetetlen. Na ennek nyomám mi is kiprobáltuk a dolgot.

2021. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem sokszor. Nagyon ritkán van hogy élvezem is, gyakoribb hogy fáj vagy legalábbis kellemetlen.

Nyilván nem úgy működik hogy egybe bele ököllel. Eleinte főleg, kell a megfelelő tágítás. De persze nem minden nőnél lehet.

2021. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 hasonló volt nálunk is a motiváció, bár nálunk 4 ujj ment, de a teljes kéznél éreztem ahogy feszül neki a csontnak és konkrétan fájt.
2021. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!