Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy nem hívő/valláso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy nem hívő/vallásos párok csak házasságban szexelnek először?

Figyelt kérdés

25 éves szűz nő vagyok és nem vagyok hívő, nem tudok azonosulni a vallásossággal. Azt viszont egy szép elképzelésnek tartom, hogy a házasságig ártatlanok maradnak a felek. Nekem az a tapasztalatom, hogy világi életet élő pároknál ez lehetetlen. :( nem vallanak olyan eszméket, amik miatt megérné nekik várni a szexuális vágyaikkal a házastársra, sőt nyilván olyan is van, akinek meg sem fordul a fejében a házasság, pláne nem mondjuk huszonévesen, amikor nincs is normális állása a férfinek, ami alapján ideálisnak látná a helyzetet a lánykéréshez (legalábbis több ismerősöm anyagiakra hivatkozva nem "tart még" az eljegyzésnél).


Egy szó mint száz, rengeteg forgatókönyv van, de abban valahol biztos vagyok, hogy vallás nélkül úgysem találnék senkit, aki a házasságig várna rám (ebben a korban eleve olyan férfit sem, aki esetleg szintén szűz).


Gondolom egyetértetek velem.


És nem, nem elvből vagyok még mindig szűz. Egyszerűen nem találtam meg azt a férfit, akivel lett volna bármiféle alapja egy kapcsolatnak (szexre kellettem volna, de ennél többet érek).



2021. jún. 3. 23:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Még magyar is van köztük, bár ez viszonylag új terület és még kevésbé kutatott egészen megfelelően, de egyre nagyobb lesz rá az igény és egyre több szembetűnő lesz.


Ráadásul a mai világ is hozza ezt magával és erősíti némelyeknél ezeket a problémákat közvetett módokon. A közösségi oldalak, internet korában, az individualizmus és sok más hatása is... majd kikutatják...

2021. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ó és amúgy én tiltottalak, szóval az sem igaz, hogy neked lett előbb eleged. 😂
2021. jún. 4. 11:12
 23/30 anonim ***** válasza:
Neked meg ezek szerint magadon kívül mindenki hiteltelen, főleg ha bármire rá tudod azt fogni, akár nem a témába vágó okra is (?)
2021. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha én tiltottalak volna le, akkor még lehet olykor írnál itt-ott, meg feszélyezne téged a dolog. Így nem.
2021. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Számomra akkor is hiteltelen valaki, aki úgy ossza az észt (megjegyzem full kéretlenül), hogy a saját problémái vagy 1: nem érdeklik 2: vagy meg se próbál tenni ellenük 3: vagy mindkettő. És ennek nincs köze ahhoz hogy miben van igazad vagy miben nincs.
2021. jún. 4. 11:17
 26/30 A kérdező kommentje:
Ha viszont nem beszélsz az életedről, akkor eszébe se jut senkinek, hogy "Hm, miért is okoskodik ez a csávó?"
2021. jún. 4. 11:18
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem egészen full kéretlenül, bár az is megesik

A fenti három pontod igaz, de utána mégis önnellentmondásba kerültél megint alig pár percen belül, pár egymás utáni mondatod-hozzászólásod alatt:


"Pedig neked is vannak problémáid, amiket te sem próbálsz megoldani, innentől elég hiteltelen vagy."


"És ennek nincs köze ahhoz hogy miben van igazad vagy miben nincs."


:D

2021. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
De ha kérdeznél is valamit, addig lenne csak nem kéretlen, míg nem fájna a válasz :D
2021. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Egyébként teljességgel irreleváns az én életem a te kérdésed és a fentiek szempontjából, amiket pusztán csak azért írtál, mert sértve érzed magadat és visszavágni próbálsz és önigazolni magadat.


De ennek és más hasonló személyeskedésnek valóban nincs itt helye, mint ahogy te is említetted :)

2021. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

És, hát én is reménykedem, hogy némelyetek felhagy kissé a sok kérdéssel, az egyik szomszédos posztban lévő incel gyerek, meg a másik nőutáló is, meg a vérfeminista férfigyűlölő, meg a ... stb


Bár állandó önigazolásokat kerestek ezekben, de szerencsére még akadnak, akik azért még válaszolnak úgy is, hogy ez nem mindig jön össze teljességgel.


Viszlát, és kösz a halakat!

És kedvem támadt betenni a Junkies - Tulajdonképpen c. számát

2021. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!