Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy nem hívő/valláso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy nem hívő/vallásos párok csak házasságban szexelnek először?

Figyelt kérdés

25 éves szűz nő vagyok és nem vagyok hívő, nem tudok azonosulni a vallásossággal. Azt viszont egy szép elképzelésnek tartom, hogy a házasságig ártatlanok maradnak a felek. Nekem az a tapasztalatom, hogy világi életet élő pároknál ez lehetetlen. :( nem vallanak olyan eszméket, amik miatt megérné nekik várni a szexuális vágyaikkal a házastársra, sőt nyilván olyan is van, akinek meg sem fordul a fejében a házasság, pláne nem mondjuk huszonévesen, amikor nincs is normális állása a férfinek, ami alapján ideálisnak látná a helyzetet a lánykéréshez (legalábbis több ismerősöm anyagiakra hivatkozva nem "tart még" az eljegyzésnél).


Egy szó mint száz, rengeteg forgatókönyv van, de abban valahol biztos vagyok, hogy vallás nélkül úgysem találnék senkit, aki a házasságig várna rám (ebben a korban eleve olyan férfit sem, aki esetleg szintén szűz).


Gondolom egyetértetek velem.


És nem, nem elvből vagyok még mindig szűz. Egyszerűen nem találtam meg azt a férfit, akivel lett volna bármiféle alapja egy kapcsolatnak (szexre kellettem volna, de ennél többet érek).



2021. jún. 3. 23:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Csak nem te vagy az Balázs? 😂😂😂
2021. jún. 4. 09:51
 12/30 A kérdező kommentje:
Pedig én őszintén reménykedtem hogy feladod az itteni tevékenységedet.
2021. jún. 4. 09:53
 13/30 anonim ***** válasza:

És te melyik hlye vagy néhányak közül, kikkel dumáltam és illhet rájuk a fenti? (megírhatod privátban is)


Gondolom fáj az igazság, amibe beletalálhattam és én is őszintén reménykedem, hogy egyszer kisüt a nap némelyeknek. De ha csupán azért reménykedtél, mert eléggé nagy fszság ide irkálni bármit is, meg hlyékkel vitázni, akkor megértés.


Te vagy...

1. a mindent tudó szociofób és millió gátlással rendelkező állandó önigazolásokban és ellentmondásokban élő és olyan problémáin problémázik, amik nem is volnának és nincsenek is az emberek javánál, akik alapvető dolgokat tudnak kezelni és aki pszichológus, ki azért tanulja azt, hogy saját errorjain megpróbáljon úrrá lenni, de nem megy neki, mégha már a phd-t is tolja?


vagy

2. az elvileg minden tökéletességet megtestesítő nő, akiknek hasonló problémái vannak, de a cipőgyűjtésben és mások lenézésében és bsztatásában éli ki magát?


vagy

még lenne 1-2 kevésbé releváns, de mindőtökben közösek a önigazolások, a kognitív disszonanciák, az önellentmondások, a szociofóbiák és egyéb ezekkel rokonságban álló deficitek, mindőtök megideologizálja a hlyeségeiket, mikor van köztetek olyan is, aki nem tök hlye, bár annak se igazán megy a adekvát és kevésbé fekete-fehér gondolkozás, illetve az elemzőképesség


dumáltam párral, tök normálisan, segítőkészen is, stb egészen addig, míg már nem bírtam a fszságaikat/-tokat


de egyre több ilyen és más erroros van/lesz... mindenféle lelki és mentális betegek sokasága, ami komoly kihatással van/lesz nemcsak a társadalomra, de még a gazdaságra is

2021. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Jelentettelek mert a személyeskedésed nem illik ide,bocs.
2021. jún. 4. 10:54
 15/30 anonim ***** válasza:
71%
Igen létezik. És nagyon is helyes.
2021. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

De még elég sok közös van bennetek....


önbizalomhiánytól kezdve temérdek más, miket egyre inkább próbáltok valamivel helyettesíteni és nem egészen megfelelő irányban hazugságokra és hlyeségekre építve erősíteni, vagy ilyen "önbizalomerősítő" hlyeségek olvasgatásával


ez nemcsak bennetek van meg, de sok más flúgosnál is... akik közül mondjuk belebetegednek az egészséges életmódba, vagy ezoterikába, vagy vallásokba, vagy bármi hlyeségbe, amikkel kompenzálni próbálják és túltolják előbb-utóbb ezerrel a dolgot, de semmiképpen sem normálisan kezelve ezeket... (de ez igaz azokra is, akiket a lelkiismeretük bsztatja valami más egyéb okból)


mikor lehetne másképp is... csak az valahogy kicsit kényelmetlen is lehetne olykor, meg hiába előremutató, de .... de nem is értenétek

2021. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kösz :D


ez nem személyeskedés volt

2021. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
És nagyon idekapcsolódik a kérdéskörhöz és a problémáitokhoz.
2021. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

És ha te a pszichológus vagy, akkor találhatsz szakirodalmat is ezekről. Amik közül kevés az igazán jó, de ott sem igazán ismernél magadra, vagy nem feltétlenül értenéd, olvasva azt....


de lehet egy másik, vagy több másik igazán megfelelőbb szakemberrel karöltve... tán

2021. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Pedig neked is vannak problémáid, amiket te sem próbálsz megoldani, innentől elég hiteltelen vagy. De részemről ennyi...
2021. jún. 4. 11:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!