Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, örülnétek ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha olyan pasitok lenne akit felizgat ha mással is szexeltek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ha ez tetszene neki már nem lennénk együtt
2021. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem.Ha ez tetszene neki nem lennénk együtt.
2021. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

én ilyen vagyok és már kb 8 éve együtt voltunk, amikor előjött ez a fantázia. Ez a házas és komoly kapcsolatos pasik fantáziája és csakis egy személyről szól, a párodról.


Ha benne vagy és te vagy a feleség és elmondja a férjed, hogy miért izgalmas neki ez a fantázia (mert 99% csak fantázia), akkor nem fogsz olyan választ adni, mint az első 3 kommentelő.

2021. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
nagyon taszítana. szeretem, ha (nem egészségtelen mértékben) féltékeny és kicsit birtoklóan viszonyul hozzám a barátom, én is így állok őhozzá. elhiszem, hogy nem mindenki ilyen és valakinek tud működni akár a nyitott kapcsolat is, de ha ilyen vágya lenne a páromnak, önkéntelenül azt érezném, hogy már nem szeret, még ha tisztában is vagyok vele, hogy nem erről van szó és a cuckold csak simán egy fétis
2021. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Taszítana. Inkább legyen féltékenyebb típus, minthogy arra gerjedjen, hogy más megdugja a nőjét.

Birtokoljon.

2021. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert férfit keresek. Aki pedig nyugodt szívvel megdugatja mással a barátnőjét, az pedig nem férfi a szememben.
2021. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

volt ilyen. Bár az nem csak rólam szólt, kisebb orgia volt, ahol másokkal is voltam (pasikkal is csajokkal is), és az akkor pasimnak nagyon tetszett ez.

Engem viszont az, hogy őt ez mennyire izgatta, nem hozott lázba, sőt.

Viszont pl hármasban, amikor egy barinőm volt a harmadik, és a pasimmal is foglalkozott valamennyire, na az tetszett.

Ahogy írta itt valaki, legyen a pasi Férfi, birtokoljon, ezért izgatóbb még az is ha nem csak engem, mint ha odaad másoknak és ezt élvezi.

2021. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen van évek óta. Én élvezem ha több férfi van bennem egyszerre és ahogy használnak többen. Ő szereti nézni, izgató mindkettőnknek. Nálunk annyi a kikötés, hogy ő választja ki a pasikat és azokkal csináljuk. Általában csak szex előtt látom őket először , a párom egyeztet velük. Gyakran elég szélsőséges a választás, vagy 2-4 nagyon fiatal fiúval (18-20 körüli) vagy, hogy 50-60 körüli idősebb férfiakkal izgató neki nézni, hogy dugnak vagy vegyes kor, de pl. csak pocakos vagy csak izmos pasik. Ha érzi, hogy lehet nem jönne be akiket választott, mert pl.túl csúnya, nagyon öreg stb. akkor megkérdezi, hogy akarom e előbb fotón látni a pasit, de többnyire nem szokta, mert jól választ. Persze ő sem csak nézi, de volt, hogy igen és csak kiverte közben magának.
2021. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Miért akarnék mással lenni?
2021. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!