Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány, nő ként hogyan tudtad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány, nő ként hogyan tudtad magad rávenni arra ,hogy megengedd, hogy a szádba élvezzem a párod?

Figyelt kérdés

Vannak, akik azt mondják, azért tették meg, mert szeretik a párjukat.

Ez rendben is van, de ha pl. tudom, hogy az én párom nem szereti a sperma ízét,akkor nem várhatom el tőle, hogy csak azért megtegye, hogy a kedvemért hagyja, hogy a szájába élvezzek,mert szeret.

Ez visszafelé is így kellene lennie, hogy ha szeretem és tisztelem a páromat, akkor nem kérek tőle olyat, amit nem szívesen csinál pont, hogy a sperma ize miatt.

De ahogy látom és tapasztalom más kérdésekben is a hozzászólásokból és a lepontozásokból, hogy bizony sok pasi elvárja a nőtől, hogy élvezettel, vágyakozva engedje, hogy a szájába élvezzenek.


Tudom, hogy mindenkinek magánügye mit és hova enged be, de ahogy az oldal neve is hírdeti;kérdezni szabad.. 😉



2021. máj. 28. 06:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasinak semmi ize, szerintem is izgató, én szeretem, de hozzáteszem, hogy eddig kettő páromnál voltam hajlandó - nekem is később ért be ez, úgy 40en túl.
2021. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (!) természetes volt, mert elég illúziórombolónak tartottam volna, ha kiszaladok a mosdóba köpködni. Az első alkalomnál az is bennem volt, hogy szeretném lenyűgözni, pedig már szólt, hogy mindjárt elélvez és próbált finoman eltolni.


Viszont alapvetően igazad van abban, hogy ne kényszerítsük a párunkat semmi olyanra, amit nem szeretne.

2021. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Párom gyomra nagyon ég ha lenyeli. Köztes megoldás, hogy szájába élvezek, majd ő diszkréten kimegy a fürdőbe.

Nem akarom, hogy égjen a gyomra, ellenben szereti, ha a szájában megyek el.

2021. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen sok csajom volt, mind lenyelte, mert nekik így a legkényelmesebb.
2021. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából van olyan lány akit az is taszít, hogy bekapja.

Szájba élvezés már egy következő lépcső. Az rengetegen hozzá add a végén. Viszont ha a lány nem akarja mert ennyire undorodik ettől, azt sajnos el kell fogadni. Olyat szerintem véletlen se csinálj, hogy nem szólsz. Ezt ők úgy veszik, hogy önző seggfej vagy. Ami igaz is.

Miként lehet rávenni? Passz.

Elmondod neki, hogy szeretnéd, azt kész.


Lenyelni, az igazán brutál extrát nem add hozzá. Max talán csak tudati szinten. Persze azért az is jólesik valamilyen szinten.

2021. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!