Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány, nő ként hogyan tudtad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány, nő ként hogyan tudtad magad rávenni arra ,hogy megengedd, hogy a szádba élvezzem a párod?

Figyelt kérdés

Vannak, akik azt mondják, azért tették meg, mert szeretik a párjukat.

Ez rendben is van, de ha pl. tudom, hogy az én párom nem szereti a sperma ízét,akkor nem várhatom el tőle, hogy csak azért megtegye, hogy a kedvemért hagyja, hogy a szájába élvezzek,mert szeret.

Ez visszafelé is így kellene lennie, hogy ha szeretem és tisztelem a páromat, akkor nem kérek tőle olyat, amit nem szívesen csinál pont, hogy a sperma ize miatt.

De ahogy látom és tapasztalom más kérdésekben is a hozzászólásokból és a lepontozásokból, hogy bizony sok pasi elvárja a nőtől, hogy élvezettel, vágyakozva engedje, hogy a szájába élvezzenek.


Tudom, hogy mindenkinek magánügye mit és hova enged be, de ahogy az oldal neve is hírdeti;kérdezni szabad.. 😉



2021. máj. 28. 06:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nekem olyan természetes, hogy annak a számba (is) kell mennie. Már első alkalommal is a számba kaptam, de nagyon szeretem. ☺️
2021. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez olyan magától értetődő volt. Nem fogok köpködni, se zsepibe engedni és miért hagynám abba a legjobb résznél?

Ha pl. masszázst csinálok ott se szeretem azt, hogy utána meg takarítani kell. Így sokkal kényelmesebb számomra, neki meg jó érzés, hogy nincs kézzel átvéve a végén.

2021. máj. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen természetes volt, nem féltem tőle és nem undorodtam tőle soha
2021. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Öröm okozás céljából csináltam én is eleinte. Aztán meg hogy ne kelljen takaritani, mert nem volt zsepi.

Igazából azt vettem észre, ha a férfi nem is erölteti, de szeretné. Ha azt is mondja nem várja el, attól még szretné. Tisztelet a kivételnek

30N

2021. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a titok az volt, hogy nem vettem rá magam. Amíg a gondolata is viszolygással töltött el, senkinek nem csináltam, sosem volt gondom ebből, normális pasikat fogtam ki, senki nem erőltette. Jó pár évvel később teljesen magamtól jött a változás, elkezdett foglalkoztatni a dolog, így fokozatosan próbát tettem vele. Először csak megkóstoltam, majd egyre kíváncsibb lettem, milyen is lenne így befejezni. S végül megtettem, de addigra már fejben nagyon kívántam a dolgot. Azóta is rendszeresen gyakoroljuk, semmi gondom vele, de ehhez az kellett, hogy én akarjam. Viszont vannak ennél kisebb dolgok, amiket más simán megtesz, én viszont nem, pl. fenéknyalás. Olyan egyszerűnek és semmiségnek tűnik, de arra pl. nem tudom rávenni magam, a gondolata is taszít, de nem is erőlteti senki.
2021. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány kimondottan szereti, és felizgatja ez a dolog, szóval igen, nekünk is nehéz megérteni, hogy egy-egy lánynak miért ennyire undorító a szopás és a szájbaelvezés, míg mások egyenesen imádják és teljesen benedvesednek ettől.
2021. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem semmi válaszok. :O
2021. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7es

Miért?

2021. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A péniszét a számba venni izgalmas, izgató, azt szeretem. A sperma ízéért valóban nem rajongok, az állagáért meg még kevésbé, de nem fogom közvetlenül a vége előtt, pont a legjobb résznél elrontani a bulit neki. Ha ügyes vagyok, akkor egyből a torkomra lő, és nekem csak le kell nyelni, nem érzem az ízét/állagát, max csak egy pillanatig. Én is utálnám, ha nyalás közben pont a csúcshoz közeledve hagyná abba és kezdene el inkább ujjazni. Nekem ez valahogy természetes.
2021. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem kezdettől természetes része volt a szexnek. Köpködi kiábrándító, nyalás közben se tetszene, ha zsepibe köpne. Praktikus is, meg nem fogok a csúcs előtt megállni, befejezem rendesen. És nyilván jó látni, hogy élvezi. Amúgy meg nem egy nagy dolog, igényes nem dohányzó férfinak semmi íze kb a spermájának.
2021. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!