Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Azok akik szedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Azok akik szedtek fogamzásgátlót hogy meritek megengedni a pasitoknak hogy belétek élvezzen? (Úgy hogy még nem akartok babát)

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha hiszed, ha nem, erre találták ki!
2018. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A normálisabbak csak annyira komoly kapcsolatnál engedik meg ahol nem lenne belőle gond, ha mégis baba lenne, a tabletta 99% védelmet nyújt baba ellen
2018. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Azt azért nem árt tudni, hogy a tabletta 100%-ban véd. Ezt tanulmányozza már jobban az, aki nem hisz ebben! A maradék 1%,amiért az csak 99,hogy vannak hiányosságok, amik a fogyasztók akaratlan "hibáiból" adódnak. Ezek pedig lehetnek, pl tabletta kihagyása, hasmenés, hányás, stb.
2018. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló arra van kitalálva, hogy megóvjon a nemkívánt terhességtől. Így merem megengedni a pasinak, hogy belém élvezzen.

Nem is értem ezt a kérdést...

2018. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Már nem szedek .

De anno úgy voltam vele ha már gyógyszert szedek akkor lőlje belém az anyagot mert ha ki kapkodja amikor pont a legjobb akkor teljesen feleslegesen tömöm magam hormonokkal


Hát igy mertem engedni


24N

2018. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Amikor elkezdtem szedni, én is nagyon paráztam. Az első két hónapban még nem is engedtem magamba (hiába írta a tájékoztató, hogy lehetett volna, mert a menstruáció első napjától kezdtem el szedni) csak a harmadiktól, így voltam nyugodt. Mindig figyelek arra, hogy pontosan bevegyem és hogy ha gyengíti valami a hatását, akkor gumi vagy nincs szex. Másfél éve szedem, minden rendben. Ezért találták ki. Sokkal felszabadultabb vagyok szex közben, mióta szedem. A gumi túl macerás volt.
2018. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy honnan jött ez a 99%, és hogy mire vonatkozik.

A Pearl-index értéke 0.3 %, vagyis 333 nőből, akik tablettát szednek 1 esik teherbe egy év alatt. Ha mondjuk heti 2 alkalommal kötösülnek, az kb. évente 100, tehát a hibaarány a százada a fentinek, 0,003 %. Másként fogalmazva a biztonság egy közösülésre 99,997 %-os.

Ez olyan kis érték, hogy simán vállalható, és 6x jobb, mint a gumióvszeré.

2018. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Benne is van a nevében fogamzásgátló. Igaz 1-2% esély van rá h még gyógyszer mellett is terhes lehet a nő, de az csekély.
2018. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

"A gumi túl macerás volt."


A gumin mi macerás? Felhúzod, és kész. A tabinál figyelni kell, hogy mindennap bevedd, ha hánysz, vagy antibiotikumots szedsz, akkor kiegszítő védekezés kell. A felszabdultság meg nem tudom miért lenne, mert a guminál legalább látod, ha gáz van, míg a tabinál utólag szembesülsz vele.



'Ez olyan kis érték, hogy simán vállalható, és 6x jobb, mint a gumióvszeré."


Ez nem igaz, a tabi nem biztonságosabb minta gumi!

2019. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a gumi nem olyan biztonságos, mint a tabletta, nem én találtam ki, sok százezres, milliós minta alapján mért statisztika bizonyítja. Ha érdekel, keresd a Pearl-index kifejezést. Bárki mondhatja, hogy nem igaz, de az csak egy laikus vélemény marad.

A gumióvszer használata nem mindenkinek kellemes, kényelmes. Használtam évtizedekig, és volt tapasztalatom a tablettával is, és az bizony messze kellemesebb. A gumi minden alkalommal igényel bizonyos matatást előtte-utána, míg a tablettával nem a szex közben kell foglalkozni, nem "húz vissza a földre" az izgalom közben. A szex után pedig kifejezetten illúzióromboló az óvszer kezelése.

2019. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!