Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt nélkül már veszett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt nélkül már veszett ügy a barátnő szerzés?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány csak a nagydumás, vagány fiúkat veszi észre akik rutinosak az ismerkedésben.

Én nekem egy két randin kívül nem volt több és sajnos már 24 éves vagyok. Tudom hogy egy kicsit el vagyok késve. De attól még szeretnék barátnőt. Ismerhetek meg olyan lányt aki ezt elnézi nekem?

Őszintén mennyire vagyok lemaradva más 24 éves fiúkhoz képest?


2021. máj. 26. 12:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah és volt már olyan hogy azt mondta egy lány hogy nem értek a nőkhöz.
2021. máj. 26. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
7%

Minél hamarabb elfogadod, hogy nem lesz barátnőd soha, annál jobb. Tapasztalatból beszélek.

27/F

2021. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%
Pedig te aztán mennyire értesz hozzájuk. Igaz?
2021. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Nincs azzal baj, hogy 24 évesen szűz vagy, rengeteg időd van még!

De a duma fontos, a nőt meg kell tudni szólítani. Szóval ezen dolgozz!

2021. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Rajtad múlik minden. Ha nem is próbálkozol nem fog sikerülni.
2021. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Gyakorlás kérdése az egész, első 10 randimon full béna, lúzer voltam. Idővel bele jössz, csak próbálkozni kell. Aki azt mondja, hogy fogadd el, hogy nem lesz barátnőd az az igazi lúzer.

Legyen végzettséged, szakmád, pénz nélkül szar ismerkedni. Szóval tanulj, legyél sikeres és próbálkozz!!!

2021. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Senki nem úgy kezdi, hogy tapasztalt. A tapasztalt nagydumások is bénák voltak az elején.

Csak elkezdeni nehéz.

2021. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem igaz... Csak kicsit lazábbnak kellene lenned. Ha nem görcsöknél rá ennyire, sokkal könnyebb lenne.

Egy kicsit foglalkozz sporttal vagy valami hobbiddal és hanyagold a csajokat. És meglátod sokkal egyszerűbb lesz

2021. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem lesz barátnőd így is, csak lehet, hogy csúnyácska. :) N
2021. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy 24 évesen már nem fiúnak illene érezned magad, hanem férfinak.


Semmi külsőhöz, egzisztenciához kevés a nagyduma, ha meg ezekben jó vagy (ami pedig saját igényességedtől függ), akkor ezzel együtt jár a magabiztosság is, így érdekes leszel a csajoknak.

2021. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!