Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki nem kezdte el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem kezdte el időben a csajozást akkor már veszett ügy az egész?

Figyelt kérdés

Tehát ha az ember fiatalkorából kimaradt az ismerkedés amikor még a tapasztalatlanság nem szégyen akkor később egy tapasztalt lánynál esélye nincs az embernek "begyakorolni" a dolgokat. Tehát ha valaki (pl én) nem kezdem időben az ismerkedést lányokkal akkor már szinte lehetetlen hogy normális kapcsolatom lehessen?

Eddig csak egy kaland jött össze netről, 20 éves voltam akkor.


2020. szept. 22. 21:58
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
73%
Nem.
2020. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

21 évesen szexeltem először, ma 27 vagyok és sorban állnak a nők

nem felvágásból, de csak normális vagyok és ha épp foglalt, akkor egyesek mondják, hogy megvárják amíg szabad leszek :D és van egy pár ilyen csaj


ha ez a veszett ügy, akkor én elvesztem :D

2020. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Egy nap hány ilyen kérdés van?

A gyakorin eltöltött idő helyett lehetne sportolni, tanulni valamit, barátokkal lenni, egyszóval élni.

Abban az időben, amikor nem a neten nyafogsz, hanem a való életben vagy valóságos emberekkel, bármikor összejöhet valami.

Lépj ki. Vár a nagyvilág.

2020. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem halott ügy! 😂😂
2020. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, sőt! Én elég tapasztalt voltam, mikor megismertem a jelenlegi páromat, akinek minden téren én vagyok az első, és nekem valahol még imponál is. Szerettem neki szépen lassan megtanítani mindent, de persze ehhez sok türelem és nyitottság kell, de ha valakiben ezt megtalálod, szerintem az egy életre szól.
2020. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, 24 évesen, néhány dugás és nulla igazi tartós kapcsolat után esen a vélémnyen vagyok én is. Most is tárcán jön egy nagyon jó lehetőség (bomba csaj) de nem merek illetve nem tudok kezdeményezni nála.
2020. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az van hogy ezzel a kérdéssel-érzéssel egy kicsit megkéstél. Nemrég még tömve voltak a szórakozóhelyek potenciális barátnő jelöltekkel, de ez most megszűnt a járvány miatt. Nagyon leszűkült azon vadászható területek száma, ahol sikerrel találhattál volna csajt. Marad a netes felület, de ez körülményesebb.

Mindez persze semmit sem ér, ha nem kezdesz el valamit.

2020. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19 évesen 0.0 tapasztalattal "vágtam bele" előtte még csók sem volt. Semmi hátrányát nem éreztem. Az elején még döcögősen ment, de helyreráztam a tökeimet és az ember képes gyorsan tanulni :)
2020. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!