Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Testi dolgokban nincs gyakorla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi dolgokban nincs gyakorlatom akkor veszett ügy a barátnő téma?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel hetek óta irogattunk, takálkoztunk. Úgy tűnt jól alakulnak a dolgok, de amikor az első pettig megtörtént elkezdett szidni hogy milyen béna vagyok 24 évesen. Meg hogy a már a csóknál is gondolta hogy valami nem oké, és már akkor ott kellett volna hagynia... Meg sem tudtam szólalni, komolyan emiatt így kell viselkedni? Azokkal a fiúkkal nem vislekednek így a lányok akik csak kihasználják, én meg amikor semmi rosszat nem csináltam, mert én nem modnam azt hogy én milyen tapasztalt vagyok benne, jó igaz azt sem hogy még szűz vagyok. Ekkora baj ez?

Ettől is féltem ezektől a dolgoktól, de mostmár rettegek.

Korábban kellett volna kezdenem de régen nagyon sok rossz dolog ért engem emiatt nagyon magambaforduló lettem.


2020. szept. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha így lenne akkor mindenki szűzen halna meg. Ez nem volt szép a csajtól, majd a következő normális lesz.
2020. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem veszett - egyébként is nem a testi dolgok visznek el az ágyig, hanem a "nem testiek". S úgy tűnik kommunikálni, udvarolni, próbálkozni már tudsz hogy megfelelő szimpátiát ébresztettél ahhoz hogy az ágyig eljuss.

A csaj akivel voltál egy idióta volt, valószínűleg nem teljesen okés mentálisan, követelőző, akaratos típus. Szerencsére a normális nők nem ilyenek.

2020. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elvegye a kedved ez az eset, lehet a csajt is megalázták korábban, ettől lett ilyen g.ci. Hidd el vannak normális, türelmes csajok, akiknek akár be is jön a tanárnéni szerep :D Gyakorolj sokat, egy olyan lánnyal, akinek majd nem leszel közömbös.
2020. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 31 évesen vesztettem el, első alkalommal az izgalom miatt fel se állt. Viszont kétszer jól kinyaltam a csajt aztán másnap reggel már ment minden a maga útján.


Sajnos van aki megértő és van aki kevésbé. Te pedig ne izgulj, beléd van kódolva hogy mit kell tenned, nem tudsz nagyot hibázni.

2020. szept. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!