Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rá tudnám venni az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá tudnám venni az orális szexre vagy veszett ügy?

Figyelt kérdés
A barátom elmondása szerint nem szereti a női nemi szerv ízét, és már volt több rossz tapasztalata is ilyen téren. Én viszont vágyom rá, ugyanis vaginális orgazmusra nem vagyok képes. Nekem nincs bajom a szopással, viszont vizonzás nélkül nem esik jól csinálni, ezért én sem csinálom neki túl gyakran. Ő pedig még egyszer sem kényeztetett szájjal. Már megkóstoltam magam ott lent, szerintem nincs rossz ízem, zuhanyzás után pedig semmilyen sincs. Szerintetek van rá esély, hogy zuhanyzás után rávegyem az orális szexre, vagy inkább fogadjam el, hogy nem egyeznek a szexuális igényeink és keressek új párt?
2018. márc. 16. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyen helyzetben keresnék mást, akinek nem kényszer, hanem élvezi.
2018. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Csatlakozok az 1. hozzászólóhoz! Itt vagyok én! Én szeretek.
2018. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem a zuhanyzáson múlik. Én például azt szeretem, ha a nő 4-5 órával korábban zuhanyzik, de akkor is tusfürdő nélkül. Ilyenkor van meg a megfelelő íz és illat harmónia. Aki nem szereti csinálni, az viszont vegytisztán sem fogja szeretni. Nem veled van a baj, csak rossz pasit fogtál ki. :)
2018. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Te tudod , de ez lustaság önzőség . Azzal a csajjal aki csak nyalatná meg dugatná magát de nem tenne semmit otthagynám. Szopómániás csajom volt de mellette szerette ha nyalták élvezésig . Sosem jó az eltérő igény vágyak .
2018. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy probalja ki. Ne hasonlitson mas nokhoz. Aztan ha utana sem csinalja, akkor kenytelen vagy elfogadni, ha szereted.
2018. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veszett ügy. Nekem is volt ilyen pasim. Meg olyan is, aki csinálta, de egyszer közölte, hogy csak azért, mert tudja, hogy ezt szeretik a csajok. Persze mindketten elvárták az orált. Ott is hagytam őket. Tiszta vagyok, igényes, kívánatos. Szóval tök rosszul esett. De nem gond. Van más, aki meg imádja, és soha nem kellett neki még csak mondani sem, hogy csinálja. Azért csinálja, mert szereti, nem azért, mert szerinte ez elvárás.
2018. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes, az olyan kérdések alatt ahol a csaj nem akar szopni mindig azzal jönnek, hogy senki sem köteles szopni, meg hogy a pasi szopja le magát, ha annyira kell...
2018. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Dobd a fenébe. Ez csak valami ratyi lehet. Soha nem fogsz elélvezni a szájától! Amúgy lehet h nem tetszik neki a puncid , csak nem akarja elmondani. A lényeg: Repüljön! Majd keres hozzáillő lányt. Ha reagáltok erre akkor privátban, mert azt észreveszem.
2018. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én el sem tudok képzelni egy intim kapcsolatot orális szex nélkül. Ha nem tartanám izgatónak kinyalni a punciját egy lánynak akkor nem is bonyolódnék bele testi kapcsolatba, minden érzékszervemmel érezni akarom a kívánt női testet és az is rosszul esne ha azt érezném, hogy neki nem okoz örömet szopni a farkamat... De nyilván a férfiak sem egyformák. A ti esetetekben ez egy olyan probléma amit meg kellene őszintén beszélnetek, biztos vagyok benne, hogy nincs "nincs rossz ízed" ott lent
2018. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
aki ennyire nem hajlandó arra, hogy kielégítse a párja igényeit, hogy meg se próbálja azt hagyd a felébe. Ez full önző dolog szerintem...
2018. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!