Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis ha 18 evesnek egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha 18 evesnek egy 40 eves tetszik?

Figyelt kérdés
A lany a 18 eves.
2021. máj. 25. 23:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Oszinten valaszoljatok:)
2021. máj. 25. 23:06
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem, apja lehetne. 24/L
2021. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha az tetszik neki, akkor az; magánügye
2021. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Normális, tetszeni sok mindenki tetszhet. Az, hogy szexuális kapcsolat jöjjön létre, arról vitatkozhatnánk mennyire normális avagy se. Sokban függ ez attól is, hogy mennyire érett az adott lány, meg hogy a férfi mit akar, hogy viselkedik stb.

Én nem ítélkezem ilyen dolgokban, nekem is volt 17-18 évesen egy 35 éves szexpartnerem és sosem bántam meg a dolgot.

24N

2021. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kinek mi a normális. ha egyik féltől sem megcsalás a dolog (esetleg házas a férfi) akkor rendben van, ő dolga.
2021. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mkdir ***** válasza:
91%

Ha 60 évesen lefekszem egy 18 éves lánnyal, mindenki megrökönyödik. Ha 60 évesen egy 18 éves prostival, mindenki nagyívben le**ja. Ha gazdag sármos 60 évesen udvarolnék egy 18 évesnek, sok szülő nem gorditene elé nagy akadályt (mert nagykorú ő tudja blabla la) az emberiség brutálisan álszent. Ha kicsit lefelé viszed a számokat, akkor neked is kítűnik, hogy valójában ha van esze a lánynak (bár ha nincs akkor még talán meginkabb) nevezhetjuk normálisnak meg nem annak, de attól még az a normális ha azt teszed azéletben ami neked jó!

Pont!

2021. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ryan Gosling 41

Ha egy lány azt mondja bejön neki senki nem lepődik meg.

Ha Magyar Ádám tetszik neki akkor meg hujjuj van?

Ízlésen kár vitatkozni, ha vonzó a pasi akkor mindegy hány éves tud tetszeni a nőknek.

2021. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es tökéletesen megfogalmazta...

22-46 év, barátsag extrákkal, köszönjük, megvagyunk. :) Nem érzem sem betegnek, sem semminek, maximum szokatlan. Értelemszerűen nem holtomiglan-holtodiglan a cél, de jó ideje működik jól, amíg mindkettőnknek kényelmes.

2021. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, én is így vagyok vele (sajnos), 20+ vagyok és a 40+ férfiak jönnek be leginkább. Sajnos a való életben nem mernek kezdeményezni az ilyen korú férfiak. :) L
2021. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: akkro valamit nagyon nem csinálsz jól, mert engem 24 évesen rengeteg 40es pasi talál meg. Nehogy azt hidd h ezek szégyenlősek, nagyon sokan huszonéves csajokat kúrogatnak, de megválogatják kiket, a legtöbben a tipikus bomba csajokra mennek. Az átlagosabb lányokra inkább a fiatalabbak vevők. A 40es 50es pasik mivel egy csinos hamvas puncit akarnak maguk mellé, villogni velük, fiatalabbnak kannak érezni magukat és nem komoly kapcsolatra keresik ezeket a lányokat, emiatt eleve nem sokaknál jönnek szóba az átlagosabb lányok.
2021. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!