Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha tetszik egy férfi akkor AKÁRMIT csinál vonzónak tartom? Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Pl arra is felizgultam hogy úristen milyen szépen/gyorsan olvas lol, milyen jól tud vezetni. Vagy más tök hétköznapi dolgok.
2021. jan. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a csajok ilyenek. :)
2021. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem szerelem, akkor rajongás.


Wow, szupercsődör -> szexeljünk!! -> szaporodás.


Az evolúció trükkje, ne dőlj be neki (gumi / tabletta nélkül) 😎

2021. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor arra izgultam fel, hogy a barátom milyen jó étvággyal eszik xd Szóval szerintem igen, normális.
2021. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok, de csak ha szerelmes vagyok. :D Van pl. egy srác, akiért hosszú éveken át annyira odavoltam, hogy olyanoktól is elolvadtam, hogy “milyen aranyosan ráncolja a homlokát, amikor gondolkozik... milyen aranyosan fújja az orrát... milyen aranyosan ír a füzetébe... milyen szexin szívja a cigit”. Egyszer megmutatta, hogy néz ki szemüvegben, és nagyon nem állt jól neki, de még attól is teljesen beindultam. :D
2021. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!