Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az élet hüvely nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet hüvely nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem fejlődött ki, kivancsi vagyok van e mas is ilyen problémával. marmint nő

2021. máj. 19. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha csiklód van, és szeretsz szopizni, minden esélyed meg van, hogy nagyokat élvezz!
2021. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Neked kell tudnod hogy milyen nélküle, te élsz így. De 100% hogy akad olyan pasi, akit ez egyáltalán nem zavarna. 😋
2021. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Az meg akkor milyen? Amúgy hallottam már ilyenről.
2021. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Morris szindrómás vagyok
2021. máj. 19. 17:24
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

De ezzel is lehet így szexuális életet élni ugyan úgy mint normál esetben csak a behatolás nem lehetséges?Vagy ilyenkor szerepel a popsi szex?

Ne haragudj a kérdésért csak nem ismerem ezt a szindrómát és érdekel hogy hogy éled ezt meg?

2021. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha a tudatodban az kondícionálódott hogy nő vagy akkor nemátalakító műtét javasolt. Ha a tudatodban elfogadtad hogy biológiailag férfi vagy akkor meg erőteljes hormonkezelés és szintén műtét.
2021. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

" Milyen az élet hüvely nélkül? "

Ha neked nincs akkor miért te kérdezed?

Neked kellene elmondani hogy milyen.

2021. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, persze a szexben főleg a hüvelyt használják de.... annyira nem nagy buli, mármint jó érzés de nagyon sok nő csak ettől nem tud elélvezni, így inkább ha azt vesszük nekem csak amolyan ráadás, persze a pasiknak ez a fő "mutatvány" a szexben de ott is ezer másik mód van, van szád, kezed, melled, vagy ha bejön, feneked, ráadásul én elég nagy plusznak mondanám hogy nem kell havonta a menstruációval szenvedni (mondjuk gyerek témánál már kifejezetten nagy probléma lehet de az meg a te magánügyed).

Szóval én azt mondanám hogy valahogy egyszerre fontos is a szexben de mégis simán meg lehet oldani nélküle.

2021. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na igen. A menstruácio valóban kimaradt az életemből. Mivel női lelkem van és női testem a vaginat nem számítva igy nem műttetem meg magam. Igen pótolni kell a szexben , ezt a popsimmal tudom megoldani
2021. máj. 20. 15:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy módszer, amikor nekem megvan a havi és "üzemen kívül" vagyok mert kelyhet használok és azzal azért kicsit nehéz, van hogy elővesszük a kedvenc játékaink és segítünk egymásnak, nyilván nem a szószoros értelmében vett "igazi" szex de attól még jó buli tud lenni.
2021. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!