Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű csajok? Lecserélnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű csajok? Lecserélnétek a melletek jobb popsira? És fordítva. Jó popsival rendelkező lányok, lecserélnetek a popsitok jobb cicire?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2021. máj. 18. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kicsi mellém van, a fenekem jó, mert azt edzéssel tudom formálni. Nem cserélném le nagyobb cicikre, jó ez így. :D
2021. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Öröm olvasni, hogy a lányok (itteni:-) tulnyomo többsége elégedett a testével. Csak akkor a plasztikai sebészek miböl élnek?:-)
2021. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az emberi faj olyan, hogy soha semmi nem elég. Mindig a másé jobb, szebb, mint a sajátja. A nagymellűeknek kiscici kéne, a kiscicisek sírnak, hogy nekik nincs nagymellük. Sőt, olyat is olvastam nemegyszer, hogy nagyfarkú pasik jobban örülnének a kisebbnek, mert fáj a lányoknak. Akinek meg átlagos, mind irigykedik a nagyfarkúakra. És így van ez az autóval, házzal, vagyonnal, mások feleségével...
2021. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden nő vágyik arra, hogy legyen valaki aki dicséri és a legeslegszebbnek látja

miután a férfiak számára az őszinteség a fontosabb, ez nyilvánvalóan nem jön össze (hacsak nem szerelemmel szereti, de abban nem hiszek)

ezért aztán érthető okból a magazinok/insta/stb oldalakból tájékozódnak, hogy milyennek is kéne lenni

de persze ez lehetetlen és kialakul az önbizalomhiány, folytonos önmarcangolás, egyeseknél depresszió

én nem cserélném el semmimet semmire, mert úgyse lenne tökéletes akkor se

2021. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!