Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű csajok? Lecserélnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű csajok? Lecserélnétek a melletek jobb popsira? És fordítva. Jó popsival rendelkező lányok, lecserélnetek a popsitok jobb cicire?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2021. máj. 18. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem cserélném le sem a melleimet sem a popsimat, szerintem így jó ahogy van. (:

L26

2021. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem is.
2021. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki mind a kettővel elégedett? :D Meg eleve ha valakinek nagy a melle de az nem tetszik neki, de a feneke meg igen, akkor miért cserélné le a fenekét egy jobbra úgy, hogy az eleve jó? A melle amivel meg teszem azt elégedetlen az marad?
2021. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jo, de melyik a rosszabb? Kiscici vagy nem formas, lapos segg?
2021. máj. 18. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő rossz, szóval mindkettőt cserélném jobbra. Mellet ugyanekkorára, csak szebbre (pedig csak B-s, de nem tetszik a nagy mell), popsit kisebbre, keskenyebb csípővel.
2021. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a seggem is jó, még lányok is megnézik, a cickómmal sokáig nem voltam megbékélve, de már megszerettem. Szóval nem cserélnék semmit semmire.
2021. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
A kiegyensúlyozatlan nők mindig sírnak valamiért, ezt vagy azt "cserélnék", aki boldog, egészséges önbizalma van az meg van békélve saját magával (igaz tesz is érte, sportol, egészségesen étkezik nem a semmiből várja az eredményt).
2021. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ebben a világban, ahol a nők meztelenül mutogatják magukat a közösségi hálókon, mert ez lett a divat sok férfi örömére, szerintem nehéz kiegyensúlyozottnak lenni.
2021. máj. 18. 10:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert a jó a fenekem is.
2021. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Az arányos és formás fenék fontosabb, mert jobban meghatározza a teljes alakot.

Egy kismellű jó alakú csaj is lehet ugyanolyan szexi, és vonzó, mint egy nagymellű és jó alakú csaj.

Míg lapos feneket egy formás izgató cickóval lehet kompenzálni, de ha a cici is lapos az már nem előny. Kivéve ha pont a kislányos alkatra bukik valaki, mert akkor az egész okfejtésem megy a fenébe. :)

2021. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!