Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kitagulhat még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitagulhat még?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm második fiúnak vagyok a probléma az hogy elég nagy van ő pedig szűk amit én élvezek de ha felénél kb jobban benyomom fáj neki amúgy viszont elvezi. Mit tegyek amúgy tök nedves szóval nem az a baj szeretném betolni az egészet de ha fáj neki az úgy nem jó mert szeretem. Az első barátjának azt mondta fel ekkor volt kb.

2021. máj. 18. 05:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Öcsike! Te nem panaszkodsz, hanem dicsekszel! :)
2021. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha szül egy gyereket, előfordulhat még az is, hogy:

-Asszony benn van?

-Nincs!

-Érdekes, kinn sincs!

2021. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az öcsikéd szerintem nem vicces mert szeretem és azt szeretném hogy neki is jó legyen
2021. máj. 18. 08:28
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Elszomorítalak de ez nem így működik. Elősször kezd el felfogni a szexhez szükséges ismereteket, ez nem atomfizika.
2021. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Hasonló problémába ütköztem nemrég, be se bírtam tenni első próbálkozásra(hosszú ujjazás után természetesen). Én inkább továbbléptem
2021. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A sok okoska aki most azt irta hogy nem tágul a hüvely az mind BUKOTT bioszbol. A csecsemő feje kb 14-20 centi átméröjü és a sok okostojás agyhalott zoknifejü árulja már el nekem hogy bujik át a hüvelyen keresztül ha az nem tágul???? Biologia vadbarmok és 7-8 osztályos anyag .Általános iskolában......
2021. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Nem arról van szó, hogy nem tágul a hüvely hanem arról, hogy nem marad tartósan tág. Visszaszűkül.

Egy szülés teljesen más, ott tényleg elveszítik a kismedencei izmok a rugalmasságukat(emiatt a hüvely sem lesz annyira szoros).

De simán a szextől nem lazul ki a kötőszövet

2021. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!