Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől kitágulhazok, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől kitágulhazok, lehet rosszabb a köv. partneremnek?

Figyelt kérdés
Volt egy párom, akinek vastag és hosszú farka volt. Igazából kicsit fájt is a szex vele. Létezhet olyan, hogy ő kitágítson, és a következő partneremnek emiatt rosszabb legyen, ha kisebb a pénisze? Van valakim most, de még nem volt rendes szex, csak orál. Neki jelentősen kisebb és vékonyabb a farka, de normális méret (az előző párom volt a nem normális méret..). Attól félek, hogy esetleg az előző miatt a mostaninak túl tág leszek és nem fogja annyira élvezni, mert nem olyan szűk. Vagy ez hülyeség?
2020. szept. 29. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeség!! A punci rugalmas, alkalmazkodó. Nem lesz semmi gondod!!
2020. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Jól látod hülyeség. A hüvely egy nagyon rugalmas "izomhenger" igazából már az aktus után elkezd visszahúzódni, pár perc, max. fél óra és az alapállapotra áll vissza. Ha ez aggaszt akkor Kegel-gyakorlatok. Azzal megtanulhatod elengedni is (ha még befogadóbb akarsz lenni) s nagyon összeszorítani is.
2020. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Igaza van az elso ketto valaszolonak. En multkor ket hetig nem szexeltem a baratommal es erezhetoen szukebb lett a huvelyem. Szoval maximum a szules az, amely sajnos valtoztat, de arra is lehet tornazni. (Elotte es utana is, en tervezek, de ez meg a jovo zeneje😀)

Engem inkabb a kutyapoznal jelentkezo “puncipuki” zavar. Meg ha pl. gyertyaban vagyok akkor is levego megy be. Allitolag ez azert van mert erotlen a huvelyi izomzata az ilyen noknek, akik ezt tapasztaljak...de kozben meg ott a ket het nincs szex es szukebb vagyok dolog. Szoval nem ertem.

2020. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!